kpb

Baranki w pieluchach: Niewierni w Paryżu

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

NIEWIERNI W PARYŻU (reż. Woody Allen)
czwartek, 23 listopada 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13919_0.jpg


W czwartek, 23 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w pieluchach. Na ekranie Niewierni w Paryżu. 50-ty film w dorobku Woody'ego Allena opowiadający o ważnej roli, jaką w naszym życiu odgrywa przypadek i szczęście.


50-ty film w dorobku reżysera i scenarzysty – Woody’ego Allena, twórcy nagrodzonych Oscarami®: O północy w Paryżu, Vicky Cristina Barcelona, Annie Hall czy niedawnych hitów W deszczowy dzień w Nowym Jorku i Śmietanka towarzyska. Twórca po raz czwarty w swojej karierze powraca na ulice francuskiej stolicy, aby opowiedzieć przewrotną i pełną ekscytującego napięcia historię pewnego romansu.

 

Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

NIEWIERNI W PARYŻU | COUP DE CHANCE
(Woody Allen) FR/GB 2023, 97’Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi...


ZWIASTUN: 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum