kpb

na erkanach

Air 05-04-2023

Air

Film nagradzanego reżysera Bena Afflecka z Mattem Damonem w roli głównej. Ukazuje niewiarygodne okoliczności, prowadzące do zawiązania przełomowej współpracy między wówczas początkującym Michaelem Jordanem, a nowo powstającym działem koszykarskim koncernu Nike. To partnerstwo, dzięki marce Air Jordan, zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę.

Bezmiar 14-04-2023

Bezmiar

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych.

Prawdziwe życie aniołów 14-04-2023

Prawdziwe życie aniołów

Film fabularny inspirowany życiem jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, Krzysztofa Globisza. Znany i ceniony aktor Adam przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie - mowę.

Bo się boi 21-04-2023

Bo się boi

Beau się boi. Bo życie go przytłacza. Bo świat jest niebezpieczny. Bo każdy ciągle czegoś od niego chce. Bo mamie będzie przykro, jak nie przyjedzie w odwiedziny, a on by wolał siedzieć w wannie. Niewyobrażalny splot zdarzeń zmusza go jednak do konfrontacji z własnymi lękami. Po drugiej stronie jego strachów czeka prawdziwe życie i niezwykła, widowiskowa, pełna przygód podróż.

Braty 21-04-2023

Braty

Nastoletni bracia Filip i Bartek niedawno stracili matkę, a uciekający w narkotyki ojciec nie jest dla nich wsparciem. Spędzają czas włócząc się, imprezując i uprawiając seks w pierwszych samochodach. Nie zdają sobie sprawy, że niebawem czeka ich trudny egzamin z braterstwa.

Peter von Kant 28-04-2023

Peter von Kant

Akcja nowego filmu François Ozona rozgrywa się w 1972 roku w Kolonii. Peter to uznany europejski reżyser, który całe dnie spędza w swojej luksusowej rezydencji, pracując nad scenariuszem kolejnej produkcji. Jednym z zawsze mile widzianych gości jest Sidonie, jego dawna muza, próbująca w ostatnich latach szczęścia w Hollywood.