kpb

na erkanach

#tuiteraz 10-07-2020

#tuiteraz

Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie. Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca.

Na topie 10-07-2020

Na topie

Uznana reżyserka Nisha Ganatra przedstawia zabawną i poruszającą historię o podążaniu za marzeniami osadzoną w niespokojnym świecie zjawiskowej sceny muzycznej Los Angeles. Główne bohaterki - diva sceny muzycznej i jej asystentka stają przed życiowymi wyzwaniami. Czy im sprostają?

Ojciec 17-07-2020

Ojciec

Kameralna, intymna, ciepła, pełna absurdalnego humoru tragikomedia reżyserskiego duetu Kristiny Grozevej i Petara Valchanova, który koncentruje się na relacjach między ojcem a synem wspólnie przeżywających żałobę po odejściu żony i matki.

xABo: Ksiądz Boniecki 24-07-2020

xABo: Ksiądz Boniecki

XAB0: KSIĄDZ BONIECKI jest portretem filozofa, pielgrzyma-outsidera, który całe życie wędruje własną drogą. Człowieka który łaknie kontaktu z innymi, ale kamera portretuje go także w chwilach samotności i zmęczenia wspaniałą, ale wyczerpującą podróżą, z walizką pełną naszych pytań o drogę.

Incepcja 31-07-2020

Incepcja

W świecie, w którym istnieje możliwość wkraczania w sferę snów, nawet zaczątek rodzącego się pomysłu może stać się najniebezpieczniejszą bronią lub najcenniejszą wartością. Jeden z najbardziej oryginalnych filmów science-fiction ostatnich lat zabiera nas w podróż po labiryncie ludzkiego umysłu.

Jezioro dzikich gęsi 31-07-2020

Jezioro dzikich gęsi

Stylowy, poetycki kryminał neo-noir, będący prawdziwą ucztą dla zmysłów. Główny bohater filmu Diao Yinana, którym jest gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka.

Babyteeth 07-08-2020

Babyteeth

Pełen humoru portret nastolatki, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób. Milla, poważnie chora nastolatka (magnetyczna Eliza Scanlen), zakochuje się w Mosesie (Toby Wallace) - chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę.

Tenet 12-08-2020

Tenet

Christopher Nolan przedstawia swój kolejny projekt. TENET to widowiskowy film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. W rolach głównych John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki.

Arab Blues 14-08-2020

Arab Blues

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej? Komedia ARAB BLUES przypomina, że powroty w rodzinne strony nie zawsze bywają łatwe. Na własnej skórze przekonuje się o tym główna bohaterka filmu, wychowana we Francji Selma, która postanawia wrócić do Tunezji, aby otworzyć gabinet psychoanalityczny.

Pojedynek na głosy 21-08-2020

Pojedynek na głosy

Cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii Petera Cattaneo. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”.

Przesłuchanie 04-09-2020

Przesłuchanie

Dramat w reżyserii Iny Weisse z doskonałą rolą Niny Hoss. Anna Bronsky jest nauczycielką gry na skrzypcach w liceum muzycznym. Zafascynowana talentem jednego z uczniów, w pełni poświęca się przygotowaniem go do egzaminów, podczas których jednak dochodzi do tragedii...

Daleko od Reykjaviku 25-09-2020

Daleko od Reykjaviku

Nowy film twórcy BARANY. ISLANDZKA OPOWIEŚĆ. Inga prowadzi głęboko zadłużone gospodarstwo mleczarskie w odległej dolinie Islandii. Owdowiała farmerka rozpoczyna nowe życie na własnych warunkach, walcząc z korupcją i niesprawiedliwością w swojej społeczności.

Nie czas umierać 06-11-2020

Nie czas umierać

25. film z serii o Jamesie Bondzie, po raz piąty z Danielem Craigiem wcielającym się w rolę agenta 007. James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc.