kpb

Kino samochodowe Rozrywka - weekend otwarcia

KINO SAMOCHODOWE ROZRYWKA
- weekend otwarcia

22-24 maja 2020

 

 


Wraz z Event Solutions Center Multimedia zapraszamy na weekendowe pokazy filmów w kinie samochodowym Rozrywka. Już w najbliższy weekend zarówno dorośli jak i dzieci będą mogli wziąć udział w pokazach filmowych hitów - oscarowych triumfatorów (Parasite), kina rozrywkowego (Na noże, (Nie)znajomi, Boska Florence), polskich produkcji (Córka trenera, Jak zostałem gangsterem…) oraz filmów animowanych (Praziomek, Śnieżna paczka).


Kino samochodowe Rozrywka znajduje się na terenie industrialnym przy ul. Rozrywka 1. Filmy wyświetlane będą na ekranie ledowym o wymiarach 5,5m x 12m, dzięki czemu jakość obrazu będzie odpowiednia zarówno po zmierzchu, jak i w dzień. Dźwięk transmitowany będzie przez radia samochodowe.


Filmowy weekend rozpoczniemy polskim akcentem - projekcją Córki trenera w reżyserii Łukasza Grzegorzka. W tej pełnej subtelnego humoru, intymnej opowieści o poszukiwaniu własnej drogi w roli ojca-trenera wystąpił mistrz drugiego planu Jacek Braciak, a w postać jego córki-tenisistki wcieliła się Karolina Bruchnicka.


Tego samego dnia wyświetlony zostanie triumfator tegorocznych Oscarów - koreański Parasite. To mistrzowski, trzymający w napięciu i pełen szalonego humoru thriller, w którym czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego.


W sobotnie przedpołudnie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na projekcję Śnieżnej paczki - porywającej animowanej komedii o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.


Późnym popołudniem podziwiać będziemy niezwykłe umiejętności aktorskie niekwestionowanej królowej kina: Meryl Streep w roli Florence Foster Jenkins zwanej „najgorszą śpiewaczką świata”. Boska Florence to pełna ciepła prawdziwa historia kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata.


Wieczór zwieńczy projekcja rodzimego filmu gangsterskiego w reżyserii Macieja Kawulskiego. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa ukazuje ścieżkę “kariery” polskiego mafiosa - od początków w kreszowych dresach po stworzenie organizacji przestępczej, która przez chwilę panowała nad całym krajem.


W niedzielne przedpołudnie, za sprawą animacji pt. Praziomek, najmłodsi widzowie poznają pełną szalonych przygód opowieść o zakręconym poszukiwaczu mitów i potworów oraz jego niezwykłym przyjacielu, który oficjalnie nie istnieje.


Później zapraszamy na pokaz polskiej wersji włoskiego hitu (Nie)znajomi - zabawnej i wzruszającej opowieści o pewnej niewinnej zabawie przy kolacji, która odkryje przed bohaterami głęboko skrywane sekrety i kłamstwa.


Filmowy weekend zakończy pełen niezwykłych zwrotów akcji kryminał Na noże, nawiązujący do klasycznych historii spod znaku Agathy Christie, którego twórcy równocześnie bawią się tą - nieco wyświechtaną - konwencją. Film zachwyca nie tylko swoim dystansem, lecz także obsadą, w której znaleźli się m.in. Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Toni Colette, Don Johnson, Michael Shannon, Christopher Plummer, Lakeith Stanfield i Katherine Langford.


BILETY: 45 zł od samochodu
Bilety dostępne tylko online. Możliwość zakupu najpóźniej do 30 minut przed startem seansu.
Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów.


REGULAMIN:

Kino zorganizowane jest zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie z 16 maja Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


Warunki uczestnictwa w seansie kina samochodowego Rozrywka
1. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin plenerowych:
po wjeździe na teren kina samochodowego Rozrywka, Uczestnicy zobowiązani są pozostać w pojeździe przed w trakcie i po seansie,
w przypadku uchylenia okna lub opuszczenia pojazdu, Uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną.
2.  Do udziału w pokazach dopuszczone są tylko samochody osobowe, z wyłączeniem samochodów typu VAN.
3. W pojeździe mogą przebywać maksymalnie dwie osoby dorosłe lub rodzice z dziećmi (w przypadku dzieci niepełnoletnich).
4. Na terenie kina samochodowego Rozrywka obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych oraz palenia wyrobów tytoniowych.
5. Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren kina samochodowego Rozrywka przedmiotów niebezpiecznych oraz napojów alkoholowych.
6. Wjazd na teren kina samochodowego Rozrywka będzie możliwy nie wcześniej niż 60 minut przed rozpoczęciem seansu.
7. Wjazd na teren kina samochodowego Rozrywka będzie możliwe nie później niż 10 minut przed rozpoczęciem seansu.
8. W przypadku spóźnienia się Uczestnika, wjazd na teren kina samochodowego nie będzie możliwy, a zwroty biletów nie będą uwzględniane.
9. W przypadku opuszczenia terenu kina samochodowego przez Uczestnika w trakcie trwania seansu, ponowny wjazd nie będzie możliwy, a zwroty biletów nie będą uwzględniane.
10. Miejsca na terenie kina samochodowego nie są w żaden sposób numerowane, miejsce postoju samochodu wyznaczy obsługa techniczna.
11. Należy stosować się do wszystkich wytycznych i poleceń obsługi technicznej kina samochodowego Rozrywka.
12. Na terenie kina samochodowego Rozrywka nie ma toalet.
13. Niezbędnym warunkiem do odtworzenia dźwięku podczas seansu jest posiadanie radia samochodowego.
14. Niestosowanie się do powyższych warunków może skutkować poproszeniem o opuszczenie terenu kina samochodowego bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety.

Szczegóły regulamin TUTAJ.

 


PROGRAM:

piątek, 22 maja
18.00
CÓRKA TRENERA
| CÓRKA TRENERA
(Łukasz Grzegorzek) PL 2018, 93'

21.00 PARASITE | GISAENGCHUNG
(Bong Joon-ho) KR 2019, 132’

 


sobota, 23 maja
11.30
ŚNIEŻNA PACZKA
| ARCTIC JUSTICE
(Aaron Woodley) CN/IN/JP/CA/US/GB/KR 2019, 92’

17.00 BOSKA FLORENCE | FLORENCE FOSTER JENKINS
(Stephen Frears) GB 2016, 108’


 
21.00 JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA
| JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA
(Maciej Kawulski) PL 2019, 140’

 

niedziela, 24 maja
11.30
PRAZIOMEK
| MISSING LINK
(Chris Butler) US/CA 2019, 95’

16.30 (NIE)ZNAJOMI | (NIE)ZNAJOMI
(Tadeusz Śliwa) PL 2019, 103’

20.00 NA NOŻE | KNIVES OUT
(Rian Johnson) US 2019, 130’

 

Bookmark and Share

archiwum