kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

22 lipca

  • Wtorek
    16 października Tuesday October 16
  • Środa
    17 października Wednesday October 17
  • Czwartek
    18 października Thursday October 18
  • * Uwaga! Seans w innym obiekcie.

7 uczuć (7 Emotions)

Bergman. Rok z życia

  • Niedziela
    28 października Sunday October 28

Bergman nocą

  • Piątek
    26 października Friday October 26

Jak to się robi

  • Czwartek
    25 października Thursday October 25

Kamerdyner (The Butler)

  • Wtorek
    16 października Tuesday October 16
  • Środa
    17 października Wednesday October 17
  • Czwartek
    18 października Thursday October 18

Kler (Clergy)

Młodość Astrid

  • Wtorek
    16 października Tuesday October 16
  • Środa
    17 października Wednesday October 17
  • Czwartek
    18 października Thursday October 18

Nina

  • Wtorek
    16 października Tuesday October 16
  • Środa
    17 października Wednesday October 17
  • Czwartek
    18 października Thursday October 18

O wierszach filmowych - panel dyskusyjny

  • Sobota
    27 października Saturday October 27
    22:00

Pierwszy człowiek (SMAK - dla licealistów)

  • Sobota
    20 października Saturday October 20

Sarabanda

  • Wtorek
    23 października Tuesday October 23

The Square

  • Poniedziałek
    22 października Monday October 22

Zabliźnione serca

  • Środa
    24 października Wednesday October 24

Zimna wojna (Cold war)

Żona

  • Wtorek
    16 października Tuesday October 16
  • Środa
    17 października Wednesday October 17