kpb

na erkanach

Botoks 29-09-2017

Botoks

Oparte na faktach historie silnych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami. Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska i Agnieszka Dygant w najnowszym filmie Patryka Vegi.

Maudie 29-09-2017

Maudie

Pełna czułości historia romansu samotnika i kruchej, ale pełnej energii kobiety, która pragnie niezależności. Sally Hawkins oraz Ethan Hawke we wzruszającej opowieści opartej na życiu kanadyjskiej malarki Maud Lewis.

Twój Vincent (dubbing PL) 06-10-2017

Twój Vincent (dubbing PL)

Zjawiskowy film opowiadający o ostatnich dniach życia Vincenta van Gogha i jego zagadkowej śmierci. Połączenie gry aktorskiej i kunsztu malarskiego animatorów, którzy wszystkie postaci odtworzyli za pomocą farby olejnej.

Blade Runner 2049 06-10-2017

Blade Runner 2049

Sequel legendarnego dzieła Ridleya Scotta. Oficer policji trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat temu.

Fantastyczna kobieta 06-10-2017

Fantastyczna kobieta

Marina nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd. Kiedy jej partner nieoczekiwanie trafia do szpitala, kobieta musi skonfrontować się z jego rodziną i walczyć o swoje uczucia i godność.

Photon 06-10-2017

Photon

Eksperymentalne połączenie sztuki i nauk ścisłych, będące swoistym podsumowaniem ludzkiej wiedzy na temat życia i ewolucji od Wielkiego Wybuchu aż do nieokreślonej przyszłości gatunku ludzkiego. W roli narratora Andrzej Chyra.

Zgoda 13-10-2017

Zgoda

Rozgrywająca się u schyłku II wojny światowej, poruszająca opowieść o dwóch młodych mężczyznach zakochanych w jednej dziewczynie. W rolach głównych Julian Świeżewski, Jakub Gierszał oraz Zofia Wichłacz.

Pierwszy śnieg 13-10-2017

Pierwszy śnieg

W norweskiej stolicy grasuje seryjny zabójca, którego znakiem rozpoznawczym jest pozostawiany na miejscu zbrodni bałwan. Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg i J.K. Simmons w thrillerze na podstawie powieści Jo Nesbø.

Ach śpij kochanie 20-10-2017

Ach śpij kochanie

Osnuty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni. Na ekranie m.in. Tomasz Schuchardt, Andrzej Chyra, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Katarzyna Warnke i Arkadiusz Jakubik.

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem 27-10-2017

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

Wimbledon 1980. Rozpoczyna się finałowy mecz pomiędzy broniącym tytułu mistrza Björnem Borgiem i młodziutkim Johnem McEnroe. Sverrir Gudnason i Shia LaBeouf w historii turnieju życia najwybitniejszych tenisistów wszechczasów.