kpb

na erkanach

Zwyczajna dziewczyna 26-05-2017

Zwyczajna dziewczyna

Początkująca scenarzystka zdobywa wymarzoną posadę w słynnej wytwórni filmowej. Szybko okazuje się, że na planie rządzą mężczyźni. Gemma Arterton, Sam Claflin i Bill Nighy w błyskotliwej komedii twórczyni filmu WILBUR CHCE SIĘ ZABIĆ.

Sama przeciw wszystkim (Miss Sloane) 02-06-2017

Sama przeciw wszystkim (Miss Sloane)

Jessica Chastain jako jedna z najlepszych specjalistek w dziedzinie lobbingu, która wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, może się okazać wyjątkowo wysoka.

Mamy 2 mamy 02-06-2017

Mamy 2 mamy

Odpowiedzialna, a nawet trochę sztywna Avril mieszka ze swoją szaloną matką, której wydaje się, że nadal ma 20 lat. Jakby tego było mało – obie zachodzą w ciążę. Juliette Binoche sprawdza jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

Sieranevada 02-06-2017

Sieranevada

W sobotnie przedpołudnie 40-letni lekarz wraz z żoną udaje się na rodzinną uroczystość ku pamięci zmarłego ojca. Gdy krewni czekają na spóźniającego się kapłana, na światło dzienne wychodzą sekrety i zadawnione urazy.

Nazywam się Cukinia 02-06-2017

Nazywam się Cukinia

Nominowana do Oscara francusko-szwajcarska animacja, opowiadająca o chłopcu zwanym Cukinią, który po śmierci mamy trafia do domu dziecka, gdzie dowie się jak to jest mieć przyjaciół, zakochać się, a może nawet być szczęśliwym.

Lady M. 30-06-2017

Lady M.

Notorycznie upokarzana przez męża oraz teścia Katherine spotyka młodego mężczyznę, w którym widzi szansę na prawdziwe uczucie. Zdesperowana kobieta przechodzi przemianę, a każda kolejna decyzja czyni z niej prawdziwą Lady Mackbeth.

Aquarius 30-06-2017

Aquarius

Rewelacja festiwali filmowych na całym świecie, a także ostatniego festiwalu w Cannes. Sonia Braga w roli kobiety walczącej z bezwzględnym deweloperem o prawo do mieszkania w miejscu pełnym wspomnień z przeszłości.