kpb

na erkanach

American Honey 31-03-2017

American Honey

Szalona podróż przez Stany z paczką przyjaciół przy dźwiękach ulubionych płyt. To pulsująca emocjami i muzyką opowieść o poszukiwaniu własnej drogi w życiu w reżyserii jednej z najciekawszych europejskich reżyserek, Andrei Arnold (FISH TANK). W rolach głównych: Sasha Lane i Shia LaBeouf.

Dalida. Skazana na miłość 31-03-2017

Dalida. Skazana na miłość

Oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia niekwestio- nowanej królowej sceny disco. Porywający portret kobiety uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.

Ghost in the Shell 2D 31-03-2017

Ghost in the Shell 2D

Niedaleka przyszłość. Scarlett Johansson jako policjantka-cyborg stojąca na czele elitarnej jednostki walczącej z cyberprzestępczością. Imponująca rozmachem produkcja science-fiction oparta na kultowej grze komputerowej.

Klient (The Salesman) 21-04-2017

Klient (The Salesman)

Asghar Fahradi, twórca ROZSTANIA, w nagrodzonej Oscarem historii testuje granice wytrzymałości bohaterów i odkrywa ich prawdziwą naturę. W filmie wystąpił m.in. zdobywca Złotej Palmy w Cannes - Shahab Hosseini.

Zud 21-04-2017

Zud

Jedenastoletni Sukhbat jest nomadem i wraz z rodzicami żyje na mongolskim stepie. Kiedy nagły spadek temperatury powoduje masowe umieranie zwierząt należących do rodziny, ojciec chłopca musi znaleźć inny sposób na przetrwanie.