kpb

na erkanach

Kedi - sekretne życie kotów 28-07-2017

Kedi - sekretne życie kotów

Stambuł to miasto z niezwykłą historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym od lat panują... koty. Portret starożytnego miasta i jego mieszkańców, widzianego oczami najbardziej tajemniczego zwierzęcia znanego człowiekowi.

Atomic Blonde 28-07-2017

Atomic Blonde

Czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka trafia do Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. Stylowy i pełen akcji szpiegowski thriller z Charlize Theron w roli głównej.

Valerian i miasto tysiąca planet 04-08-2017

Valerian i miasto tysiąca planet

Podczas misji w kulturowym i politycznym centrum galaktyki dwoje agentów musi zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. Dane DeHaan, Cara Delevingne i Clive Owen w filmie Luca Bessona.

Obdarowani (Gifted) 18-08-2017

Obdarowani (Gifted)

Frank samotnie wychowuje wybitnie uzdolnioną siostrzenicę. Chce, żeby dziewczynka miała normalne życie i uczyła się w zwykłej szkole, ale jego wpływowa matka ma inne plany. Na ekranie Chris Evans, Octavia Spencer i Jenny Slate.

Królewicz Olch 18-08-2017

Królewicz Olch

Wybitnie utalentowany chłopak jest oczkiem w głowie apodyktycznej matki. Wszystko się zmienia, kiedy w ich życiu nagle pojawia się mężczyzna. Drugi pełnometrażowy film Kuby Czekaja, twórcy wizjonerskiego BABY BUMP.

Podwójny kochanek 25-08-2017

Podwójny kochanek

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, kobieta zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Perfekcyjnie zrealizowany, zmysłowy thriller François Ozona.