kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Czwartek 27 lipca // Thursday, July 27

Piątek 28 lipca // Friday, July 28

Sobota 29 lipca // Saturday, July 29

Niedziela 30 lipca // Sunday, July 30

Poniedziałek 31 lipca // Monday, July 31

Wtorek 1 sierpnia // Tuesday, August 1

Środa 2 sierpnia // Wednesday, August 2

Czwartek 3 sierpnia // Thursday, August 3

Piątek 4 sierpnia // Friday, August 4

Sobota 5 sierpnia // Saturday, August 5

Niedziela 6 sierpnia // Sunday, August 6

Poniedziałek 7 sierpnia // Monday, August 7

Wtorek 8 sierpnia // Tuesday, August 8

Środa 9 sierpnia // Wednesday, August 9

Czwartek 10 sierpnia // Thursday, August 10