kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Środa 22 października // Wednesday, October 22

Czwartek 23 października // Thursday, October 23

Piątek 24 października // Friday, October 24

Sobota 25 października // Saturday, October 25

Niedziela 26 października // Sunday, October 26

Poniedziałek 27 października // Monday, October 27

Wtorek 28 października // Tuesday, October 28

Środa 29 października // Wednesday, October 29

Czwartek 30 października // Thursday, October 30

Czwartek 13 listopada // Thursday, November 13