kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Środa 23 kwietnia // Wednesday, April 23

Czwartek 24 kwietnia // Thursday, April 24

Piątek 25 kwietnia // Friday, April 25

Sobota 26 kwietnia // Saturday, April 26

Niedziela 27 kwietnia // Sunday, April 27

Poniedziałek 28 kwietnia // Monday, April 28

Wtorek 29 kwietnia // Tuesday, April 29

Środa 30 kwietnia // Wednesday, April 30

Czwartek 1 maja // Thursday, May 1

Piątek 2 maja // Friday, May 2

Czwartek 15 maja // Thursday, May 15