kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Niedziela 29 maja // Sunday, May 29

Poniedziałek 30 maja // Monday, May 30

Wtorek 31 maja // Tuesday, May 31

Środa 1 czerwca // Wednesday, June 1

Czwartek 2 czerwca // Thursday, June 2

Piątek 3 czerwca // Friday, June 3

Sobota 4 czerwca // Saturday, June 4

Niedziela 5 czerwca // Sunday, June 5

Czwartek 9 czerwca // Thursday, June 9

Piątek 10 czerwca // Friday, June 10

Sobota 11 czerwca // Saturday, June 11

Niedziela 12 czerwca // Sunday, June 12

Poniedziałek 13 czerwca // Monday, June 13

Wtorek 14 czerwca // Tuesday, June 14

Środa 15 czerwca // Wednesday, June 15

Czwartek 16 czerwca // Thursday, June 16