kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Wtorek 26 lipca // Tuesday, July 26

Środa 27 lipca // Wednesday, July 27

Czwartek 28 lipca // Thursday, July 28

Piątek 29 lipca // Friday, July 29

Sobota 30 lipca // Saturday, July 30

Niedziela 31 lipca // Sunday, July 31

Poniedziałek 1 sierpnia // Monday, August 1

Wtorek 2 sierpnia // Tuesday, August 2

Środa 3 sierpnia // Wednesday, August 3

Czwartek 4 sierpnia // Thursday, August 4