kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Czwartek 19 września // Thursday, September 19

Piątek 20 września // Friday, September 20

Sobota 21 września // Saturday, September 21

Niedziela 22 września // Sunday, September 22

Poniedziałek 23 września // Monday, September 23

Wtorek 24 września // Tuesday, September 24

Środa 25 września // Wednesday, September 25

Czwartek 26 września // Thursday, September 26

Piątek 27 września // Friday, September 27

Sobota 28 września // Saturday, September 28

Niedziela 29 września // Sunday, September 29

Niedziela 6 października // Sunday, October 6

Poniedziałek 7 października // Monday, October 7

Wtorek 8 października // Tuesday, October 8

Środa 9 października // Wednesday, October 9

Czwartek 10 października // Thursday, October 10

Piątek 11 października // Friday, October 11

Sobota 12 października // Saturday, October 12

Niedziela 13 października // Sunday, October 13