kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Środa 27 maja // Wednesday, May 27

Czwartek 28 maja // Thursday, May 28

Piątek 29 maja // Friday, May 29

Sobota 30 maja // Saturday, May 30

Niedziela 31 maja // Sunday, May 31

Poniedziałek 1 czerwca // Monday, June 1

Wtorek 2 czerwca // Tuesday, June 2

Środa 3 czerwca // Wednesday, June 3

Czwartek 4 czerwca // Thursday, June 4

Piątek 5 czerwca // Friday, June 5

Sobota 6 czerwca // Saturday, June 6

Poniedziałek 8 czerwca // Monday, June 8

Wtorek 9 czerwca // Tuesday, June 9

Środa 10 czerwca // Wednesday, June 10

Czwartek 11 czerwca // Thursday, June 11

Piątek 12 czerwca // Friday, June 12

Sobota 13 czerwca // Saturday, June 13

Niedziela 14 czerwca // Sunday, June 14