kpb

repertuar

Aby zarezerwować bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To make a reservation, click on the time of the screening.
Strona działa najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer 8.0 należy włączyć akceptację cookie. // The site works best in Mozilla Firefox. In Internet Explorer 8.0 turn on the option "accept cookies".

Niedziela 26 lutego // Sunday, February 26

Poniedziałek 27 lutego // Monday, February 27

Wtorek 28 lutego // Tuesday, February 28

Środa 1 marca // Wednesday, March 1

Czwartek 2 marca // Thursday, March 2

Piątek 3 marca // Friday, March 3

Sobota 4 marca // Saturday, March 4

Niedziela 5 marca // Sunday, March 5

Wtorek 7 marca // Tuesday, March 7

Czwartek 16 marca // Thursday, March 16

Sobota 18 marca // Saturday, March 18