kpb

Kaskader

tytuł oryginalny: The Fall Guy

reżyseria: David Leitch
aktorzy: Ryan Gosling, Emily Blunt, Winston Duke, Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham, Stephanie Hsu

czas trwania: 127 min.
produkcja: USA 2023
premiera: 2024-05-03
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

David Leitch, reżyser takich hitów jak: Bullet Train i Atomic Blonde przedstawia jego najbardziej osobisty film. Nowy, przezabawny, pełen gwiazd thriller akcji jest listem miłosnym do filmów akcji oraz ciężko pracującej i często niedocenianej ekipy ludzi, którzy je tworzą.

Bohater filmu jest kaskaderem i jak każdy w tym zawodzie, zdarza się, że zostanie wysadzony w powietrze, że zostanie postrzelony i wyrzucony przez okno oraz zrzucony z wysokości, a wszystko to dla naszej rozrywki. Teraz, po prawie kończącym karierę wypadku, nasz bohater musi odnaleźć zaginioną gwiazdę filmową, rozwiązać spisek i spróbować odzyskać miłość swojego życia, wciąż wykonując swoją codzienną pracę. Co może się wydarzyć?

Nominowany do Oscara®, Ryan Gosling (Barbie, La La Land) wciela się w rolę Colta Seaversa, zaprawionego w bojach kaskadera, który po odejściu z branży chciał się skupić  na swoim zdrowiu fizycznym, jak i psychicznym. Jednak splot zdarzeń powoduje, że musi wrócić do pracy, gdy znika gwiazda mega-budżetowego filmu, reżyserowanego przez jego byłą dziewczynę-Jody Moreno ( w tej roli zobaczymy Emily Blunt; Oppenheimer, seria Ciche miejsce, Sicario).

| A down-and-out stuntman must find the missing star of his ex-girlfriend's blockbuster film.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

Zobacz ten film:

 • Wtorek
  21 maja Tuesday May 21
  17:55
 • Środa
  22 maja Wednesday May 22
 • Czwartek
  23 maja Thursday May 23