kpb

na erkanach

Baby Driver

Baby Driver

Utalentowany młody kierowca postanawia zerwać stosunki ze światem przestępczym, by rozpocząć nowe życie. Mafijny boss, dla którego pracuje, zmusza go do udziału w ostatnim napadzie skazanym z góry na niepowodzenie.

Czerwony żółw (The Red Turtle)

Czerwony żółw (The Red Turtle)

Legendarne japońskie Studio Ghibli przedstawia nagrodzoną w Cannes i nominowaną do Oscara urzekającą baśń dla dorosłych. Wyrusz w niezwykłą podróż i odkryj swoją bezludną wyspę.

Historia pewnego życia

Historia pewnego życia

Młoda arystokratka po opuszczeniu klasztoru bierze ślub z przystojnym wicehrabią o nienagannych manierach, którego wybrali jej na męża rodzice. Już noc poślubna przynosi okrutne rozczarowanie.

Jutro będziemy szczęśliwi

Jutro będziemy szczęśliwi

Samuel znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych kobiet i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma jednak wobec niego inne plany. Omar Sy w zabawnej i wzruszającej opowieści o miłości, która wszystko stawia na głowie.

Klient (The Salesman)

Klient (The Salesman)

Asghar Fahradi, twórca ROZSTANIA, w nagrodzonej Oscarem historii testuje granice wytrzymałości bohaterów i odkrywa ich prawdziwą naturę. W filmie wystąpił m.in. zdobywca Złotej Palmy w Cannes - Shahab Hosseini.

Król Artur: legenda miecza

Król Artur: legenda miecza

Guy Ritchie przedstawia legendę o królu Arturze w nowej odsłonie. Sprytny młodzieniec, nieświadomy swojego losu, dostaje w swoje ręce niezwykły miecz - a wraz z nim przyszłość. W rolach głównych Charlie Hunnam, Jude Law i Eric Bana.

Królowa Hiszpanii

Królowa Hiszpanii

Hollywoodzka gwiazda filmowa wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do czasu... Nominowany do pięciu nagród Goya, szalony komediodramat Fernando Trueby z Penélope Cruz w roli głównej.

Mamy2mamy

Mamy2mamy

Odpowiedzialna, a nawet trochę sztywna Avril mieszka ze swoją szaloną matką, której wydaje się, że nadal ma 20 lat. Jakby tego było mało – obie zachodzą w ciążę. Juliette Binoche sprawdza jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

Casey Affleck oraz Michelle Williams w wielokrotnie nagradzanej opowieści o mężczyźnie, który wraca w rodzinne strony żeby zająć się osieroconym bratankiem. Eksploracja mocy miłości, wspólnoty, poświęcenia i nadziei.

Miłość aż po ślub

Miłość aż po ślub

Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Do czasu, gdy jest zmuszona zajęć się weselem antypatycznej koleżanki. Bezpruderyjna komedia o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie.

Nazywam się Cukinia

Nazywam się Cukinia

Nominowana do Oscara francusko-szwajcarska animacja, opowiadająca o chłopcu zwanym Cukinią, który po śmierci mamy trafia do domu dziecka, gdzie dowie się jak to jest mieć przyjaciół, zakochać się, a może nawet być szczęśliwym.

Nowe przygody Misia Uszatka

Nowe przygody Misia Uszatka

Kultowy serial o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół. W programie MIŚ USZATEK oraz odrestaurowane cyfrowo odcinki: ŻÓŁTA KOPERTA, KTO WSTAŁ LEWĄ NOGĄ, KRYJÓWKA i BYŁEM TU PIERWSZY. Po seansie - warsztaty plastyczne.

Sama przeciw wszystkim (Miss Sloane)

Sama przeciw wszystkim (Miss Sloane)

Jessica Chastain jako jedna z najlepszych specjalistek w dziedzinie lobbingu, która wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, może się okazać wyjątkowo wysoka.

Sieranevada

Sieranevada

W sobotnie przedpołudnie 40-letni lekarz wraz z żoną udaje się na rodzinną uroczystość ku pamięci zmarłego ojca. Gdy krewni czekają na spóźniającego się kapłana, na światło dzienne wychodzą sekrety i zadawnione urazy.

The Circle. Krąg

The Circle. Krąg

Młoda kobieta zaczyna pracę w potężnej korpo- racji, założonej przez genialnego wizjonera. Emma Watson, Tom Hanks i John Boyega w porywającym thrillerze, w którym świat kontrolowany jest za pomocą Internetu i mediów społecznościowych.

Tożsamość zdrajcy

Tożsamość zdrajcy

Agentka CIA wezwana na przesłuchanie mężczyzny podejrzanego o terroryzm odkrywa, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Emocjonujący thriller z udziałem Noomi Rapace, Orlando Blooma, Michaela Douglasa, Johna Malkovicha oraz Toni Colette.

W starym dobrym stylu

W starym dobrym stylu

Trzech zdesperowanych przyjaciół postanawia napaść na bank, który pozbawił ich funduszu emerytalnego. Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin w najnowszej komedii Zacha Braffa (POWRÓT DO GARDEN STATE).

Zwyczajna dziewczyna

Zwyczajna dziewczyna

Początkująca scenarzystka zdobywa wymarzoną posadę w słynnej wytwórni filmowej. Szybko okazuje się, że na planie rządzą mężczyźni. Gemma Arterton, Sam Claflin i Bill Nighy w błyskotliwej komedii twórczyni filmu WILBUR CHCE SIĘ ZABIĆ.