kpb

Trzy tysiące lat tęsknoty - pokazy przedpremierowe (MOS)

TRZY TYSIĄCE LAT TĘSKNOTY
(reż.
George Miller)
pokazy przedpremierowe
środa-czwartek, 7-8 września 2022, godz. 20.15
Małopolski Ogród Sztuki
(ul. Rajska 12)

 


7-8 września zapraszamy do Małopolskiego Ogrodu Sztuki (ul. Rajska 12) na przedpremierowy pokaz filmu Trzy tysiące lat tęsknoty w reżyserii Georga Millera. To zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna fantastycznych wizji baśń dla dorosłych z Tildą Swinton w roli głównej.

 

BILETY:

25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)

 

O FILMIE:

TRZY TYSIĄCE LAT TĘSKNOTY | THREE THOUSAND YEARS OF LONGING
(George Miller) AU/US 2022, 108’

Dr Alithea Binnie jest osobą mocno stąpającą po ziemi. Jej zadowolenie z życia bierze się po części z faktu, że już dawno przestała uganiać się za mrzonkami w poszukiwaniu szczęścia. Nie ma wygórowanych wymagań wobec świata, do którego podchodzi z dużą dawką sceptycyzmu. W życiu kieruje się zaś zdrowym rozsądkiem, zamiast ulegać porywom uczuć.


Mimo tego, a może właśnie dlatego, pewnego dnia w jej życiu pojawia się najprawdziwszy dżin, który w zamian za swą wolność, oferuje jej spełnienie trzech życzeń. Problem w tym, że Alithea zawodowo zajmuje się analizowaniem starożytnych podań i baśni i ma pełną świadomość, że takie igraszki z losem mogą się bardzo źle skończyć. Dżin jednak nie daje za wygraną. Aby zachęcić ją do wypowiedzenia życzenia opowiada jej niesłychane historie ze swojej przeszłości. W końcu Alithea decyduje się wypowiedzieć życzenie, które zaskoczy zarówno dżina jak i ją samą. 

 


ZWIASTUN:
 

 

 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum