kpb

Dzień Dziecka z Basią (Baranki Dzieciom 2022)

BARANKI DZIECIOM: DZIEŃ DZIECKA Z BASIĄ
pokaz bajek i warsztaty plastyczne
niedziela, 5 czerwca 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_12757_1.jpg

Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka!


W niedzielę, 5 czerwca, tradycyjnie o godz. 11.00, mali widzowie zobaczą odcinki animowanego serialu Basia o rezolutnej 5-latce, której codzienność pełna jest przygód. Po seansie odbędą się warsztaty plastyczne, a każdy mały widz biorący udział pokazie otrzyma prezent: Kinowy Pamiętnik.


Animowany serial o przygodach Basi, oparty został na książkach Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Kiedy ma się 5 lat, świat jest wyjątkowo ciekawy. Wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem mogą być początkiem niezwykłej przygody.. Basia ma tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

Po seansie odbędą się tematyczne warsztaty plastyczne, które poprowadzi malarka i rysowniczka, Amelia Rajewska.
 
Każdy z małych widzów, biorących udział w niedzielnym pokazie, otrzyma prezent: Kinowy Pamiętnik, w którym będzie mógł zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia z pierwszych kinowych doświadczeń.


BILETY: 14 zł

Uczestnikami cyklu są dzieci w wieku od 3 do 6 lat.


O FILMIE:

BASIA | BASIA
(Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz) PL 2017, 50'


Kiedy ma się 5 lat, świat jest wyjątkowo ciekawy. Wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem mogą być początkiem niezwykłej przygody.. Basia ma tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

Odcinki: BASIA I UPAŁ W ZOO | BASIA I ANIELKA | BASIA I NOWY BRACISZEK | BASIA I BIWAK | BASIA I DZIADKOWIE


ZWIASTUN:Współorganizatorem pokazu jest Fundacja Dla Kina.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu Interconnecting Cinema. Projekt jest współfinansowany ze środków Komisji Europejskiej.

Bookmark and Share

archiwum