kpb

Książę - pokaz filmu dla nauczycieli

KSIĄŻĘ (reż. Roger Michell)
pokaz filmu dla nauczycieli
wtorek, 7 czerwca 2022, godz. 18.00
Kino Pod Baranami

 

 

W pierwszy wtorek czerwca, zapraszamy nauczycieli na specjalny pokaz filmu Książę - zabawnej brytyjskiej komedii kryminalnej o pewnej nietypowej kradzieży. Seans poprzedzi prezentacja oferty edukacyjnej naszego kina, na którą składa się między innymi program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, realizowany w roku szkolnym 2022/2023 już po raz szesnasty.


Książę to oparta na niesłychanych, lecz prawdziwych wydarzeniach komedia o zwykłym człowieku, który, niczym Robin Hood, ośmieszył brytyjskie władze dokonując zuchwałej kradzieży pewnego arcydzieła w szczytnym celu. W głównego bohatera koncertowo wcielił się Jim Broadbent (Dama w vanie, Iris), a na ekranie - w roli żony - towarzyszy mu Helen Mirren (Królowa, Złota dama).


Pokaz 7 czerwca poprzedzi krótka prezentacja oferty edukacyjnej Kina Pod Baranami, na którą składa się przede wszystkim program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.
 

Szczegółowe informacje na temat programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Kinie Pod Baranami: TUTAJ.


W kinowej ofercie edukacyjnej znajdują się także pokazy “na życzenie”, które są dostępne zarówno w tradycyjnej formie w sali kinowej, jak i online (na platformie www.e-kinopodbaranami.pl).


Ponadto Kino Pod Baranami ma w swoim regularnym repertuarze cykliczne wydarzenia przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży: Baranki Dzieciom (pokazy bajek i warsztaty dla dzieci) oraz Spotkania Młodych Amatorów Kina (pokazy z dyskusją dla nastolatków).


Pokaz filmu Książę przeznaczony jest wyłącznie dla nauczycieli.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przesyłanie indywidualnych zgłoszeń do 6 czerwca za pośrednictwem FORMULARZA.


Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo w osobnym mailu potwierdzenie otrzymania zgłoszenia.


Serdecznie zapraszamy!


W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z adresem: kaja@kinopodbaranami.pl


Wysyłając e-mail z danymi zgadzają się Państwo na ich przetwarzanie przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO), w celu rejestracji na wydarzenie.


Wzięcie udziału w wydarzeniu oznacza zgodę na utrwalanie i wykorzystywanie wizerunku przez organizatora (Kino Pod Baranami) w celach informacyjnych i promocyjnych.

Bookmark and Share

archiwum