kpb

Baranki w Pieluchach: Moje wspaniałe życie

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
MOJE WSPANIAŁE ŻYCIE
(reż. Łukasz Grzegorzek)

czwartek, 4 listopada 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek 4 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości ciepła komedia Moje wspaniałe życie w reżyserii Łukasza Grzegorzka. W nowym obrazie autora filmów Kamper i Córka trenera występują Agata Buzek, Jacek Braciak i Adam Woronowicz.

 

Może i wspaniałe, ale czy na pewno moje? Z takim pytaniem mierzy się Joanna (w tej roli Agata Buzek), bohaterka ciepłego i dowcipnego filmu Łukasza Grzegorzka. Kobieta już od dawna nie czuje się sobą. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy?


W nakreślonej z empatią i fenomenalnie zagranej przez Agatę Buzek postaci przejrzy się mnóstwo kobiet, które złożyły kawałek siebie na ołtarzu cudzych oczekiwań. O sile filmu decyduje jednak nie tylko charyzma „Jo”, ale także fantastyczny aktorski trójkąt. Agata Buzek, Jacek Braciak i Adam Woronowicz sprawiają, że nie ma w Moim wspaniałym życiu postaci, za którą widz nie trzymałby kciuków.

 

Rozgrywający się w prowincjonalnej, malowniczej Nysie film przypomina, że prawdziwe życie nie jest gdzie indziej, tylko wszędzie tam, gdzie próbujemy być szczęśliwi na własnych warunkach.


W tworzenie filmu zaangażowane były trzy wyjątkowe muzyczne osobowości: na ekranie pojawia się legendarny czeski bard, Jaromir Nohavica, muzykę do filmu skomponował Piotr ‘Emade’ Waglewski, a promującą Moje wspaniałe życie piosenkę Pięć minut łez wykonuje Ralph Kaminski.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


Zapraszamy również na naszą platformę e-kinopodbaranami.pl, gdzie dostępny jest poprzedni film Łukasza Grzegorzka: pełna dyskretnego humoru Córka trenera, czule portretująca skomplikowane relacje rodzinne.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:
 
MOJE WSPANIAŁE ŻYCIE | MY WONDERFUL LIFE
(Łukasz Grzegorzek) PL 2021, 100’

FPFF w Gdyni 2021: Złote Lwy (Najlepszy reżyser: Łukasz Grzegorzek), Udział w konkursie głównym
Mastercard Off Camera 2021: Konkurs Polskich Filmów Fabularnych - Najlepsza rola żeńska (Agata Buzek), Najlepsza rola męska (Jacek Braciak)
Mastercard OFF Camera 2021 - wygrana: Konkurs Polskich Filmów Fabularnych - Najlepsza rola żeńska (Agata Buzek), Najlepsza rola męska (Jacek Braciak)
Mastercard OFF Camera 2021 - nominacje: Konkurs Polskich Filmów Fabularnych - Udział w konkursie (Łukasz Grzegorzek)


Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – Joanna – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie "wspaniałe". To historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy?


Film prezentowany z angielskimi napisami.

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

Bookmark and Share

archiwum