kpb

Na rauszu - pokazy przedpremierowe

Na rauszu (reż. Thomas Vinterberg)
- pokazy przedpremierowe

piątek, 21 maja 2021, godz. 00.01
niedziela, 23 maja 2021, godz. 20.30

czwartek, 27 maja 2021, godz. 20.30
Kino Pod Baranami

 

W dniach 21, 23 oraz 27 maja zapraszamy na przedpremierowe pokazy nagradzanego Oscarem za Najlepszy film międzynarodowy Na rauszu Thomasa Vinterberga z Madsem Mikkelsenem w roli głównej.


Film humorystycznie, a w oczach niektórych zapewne też skandaliczne, przedstawia poważny temat. Na rauszu to wielopłaszczyznowa historia, która jednocześnie prowokuje i bawi, skłania do myślenia, płaczu i śmiechu.

 

Wszystkie pokazy odbywają się zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.

 

BILETY:
24 zł
(normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

 

O FILMIE:


NA RAUSZU | DRUK
(Thomas Vinterberg) DK 2020, 115’

Oscary 2021 - wygrana: Najlepszy film międzynarodowy
Oscary 2021 - nominacje: Najlepsza reżyseria (Thomas Vinterberg)
Nagrody BAFTA 2021 - nominacje: Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy, Najlepszy Scenariusz Oryginalny


Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! Na rauszu opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

 

ZWIASTUN:

 

 

PATRONAT MEDIALNY:
Bookmark and Share

archiwum