kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Sound of Metal (przedpremierowo!)

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY:
Sound of Metal (reż. Darius Marder)
- pokaz przedpremierowy
czwartek, 4 marca 2021, godz. 22.45
Kino Pod Baranami

 
4 marca, późnym wieczorem zapraszamy na kolejne spotkanie studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie - przedpremierowo - Sound of Metal - przejmujący portret młodego muzyka, który u progu swej kariery traci słuch.

Sound of Metal to poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed i Olivia Cooke, a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser Blue Valentine.


Pokaz filmu poprzedzi krótka prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja.

 

 
BILETY dla studentów: 17 zł  

 
Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.


 
 
O FILMIE:

SOUND OF METAL | SOUND OF METAL
(Darius Marder) US 2019, 120’

 

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, legnie w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.

 

ZWIASTUN:

PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


         

Bookmark and Share

archiwum