kpb

Małe szczęścia - pokaz przedpremierowy

Małe szczęścia (reż. Daniel Cohen)
- pokaz przedpremierowy
poniedziałek, 14 września 2020, g. 21.00
Kino Pod Baranami

 

14 września zapraszamy na pokaz przedpremierowy rewelacyjnej komedii Daniela Cohena Małe szczęścia opowiadającej historię przyjaciół, których lojalność zostanie niespodziewanie wystawiona na próbę.

 

Smaku filmowi dodaje gwiazdorska obsada. W rolach głównych: Bérénice Bejo (Artysta),  Vincent Cassel (Czarny łabędź), Florence Foresti (Barbecue) i Francois Damiens (La Famille Belier).

 

Premiera filmu: 18 września 2020.


BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

MAŁE SZCZĘŚCIA | LE BONHEUR DES UNS...
(Daniel Cohen) FR 2020, 100’

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (w tej roli niezrównana Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci. Coś jednak zburzy spokój tej czwórki.


Pewnego wieczoru, podczas kolacji, Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Jednak jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka Karine zdecyduje się także spróbować swoich sił w pisarstwie, a jej mąż odkryje na nowo swoje kreatywne oblicze. Kiedy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum