kpb

Baranki w Pieluchach: Na pokuszenie

czwartek, 7 września 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (7 września) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Na pokuszenie - zmysłowego thrillera twórczyni Między słowami i Przekleństw niewinności - Sofii Coppoli. Na ekranie Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning i Colin Farrell

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

NA POKUSZENIE | THE BEGUILED
reż. Sofia Coppola, USA 2017, 94'


MFF w Cannes 2017: najlepszy reżyser (Sofia Coppola)


Czasy wojny secesyjnej w jednej ze szkół dla dziewcząt na południu Stanów Zjednoczonych. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym powrotem mężczyzny do zdrowia, pomiędzy mieszkankami domu pojawia nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                      

Bookmark and Share

archiwum