kpb

Między filmami.. :) - wieczór Sofii Coppoli

(for ENGLISH VERSION - click HERE)

MIĘDZY FILMAMI :)
- wieczór z twórczością Sofii Coppoli


Kino Pod Baranami
sobota, 2 kwietnia 2011
od 20.00

Dzień po polskiej premierze najnowszego filmu Sofii Coppoli, nagrodzonego Złotymi Lwami na Festiwalu w Wenecji, SOMEWHERE. MIĘDZY MIEJSCAMI, zapraszamy na spotkanie z jej twórczością. W sobotę wieczorem, 2 kwietnia, oprócz premierowego
SOMEWHERE. MIĘDZY MIEJSCAMI pokażemy dwa wcześniejsze filmy reżyserki: debiut pełnometrażowy – Przekleństwa niewinności oraz uhonorowany Złotym Globem i Oscarem w kategorii za najlepszy scenariusz, film Między słowami.
Bilet na wszystkie trzy filmy - tylko 23 zł!


BILETY:
KARNET (trzy filmy)TYLKO 23 zł
pojedynczy bilet:
- Między słowami: tylko 5 zł!
- Przekleństwa niewinności: tylko 5 zł!
- Somewhere. Między miejscami: 19 zł | 14 zł

Przy rezerwacji Karnetu na trzy filmy - należy w rezerwacji internetowej wybrać bilety karnet 13
(na film Somewhere)  + karnet 5 (na film Przekleństwa.. ) + karnet 5 (na film Między słowami). Należy też wybrać to samo miejsce na 3 filmy :)


PROGRAM:

20.00 SOMEWHERE. MIEDZY MIEJSCAMI | SOMEWHERE
reż. Sofia Coppola, USA 2010, 97’

Johnny mieszka w legendarnym hotelu Chateau Marmont w Hollywood, jeździ ferrari, nie może opędzić się od kobiet i ma na skinienie dowolne narkotyki. Unosi się w tej przestrzeni, znieczulony i przyjemnie odrętwiały. Pewnego dnia w progu hotelu staje Cleo, jego jedenastoletnia córka z nieudanego małżeństwa. Dzięki spotkaniu z dziewczynką Johnny zacznie zastanawiać się nad swoim życiem i zmierzy się z pytaniem, które każdy musi sobie zadać: jaką drogę wybierzesz?


21.45 PRZEKLEŃSTWA NIEWINNOŚCI | THE VIRGIN SUICIDES
reż. Sofia Coppola, USA 1999, 96’

Adaptacja bestsellerowej powieści Jeffreya Eugenidesa. Akcja rozgrywa się w latach 70-tych w Grosse Point w stanie Michigan. Po samobójstwie najmłodszej z sióstr, Cecylli rodzina powoli ulega dezintegracji. Dziewczyny są izolowane, zamknięte w domu, a chłopcy chcą je uwolnić, jak sobie z tym poradzą?


23.30 MIĘDZY SŁOWAMI | LOST IN TRANSLATION
reż. Sofia Coppola, USA/Japonia 2003, 102’

Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża, nudzi się, pozostawiona sama sobie. Pewnego dnia ścieżki tych dwojga przetną się. Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek pięknej przyjaźni.
Bookmark and Share

archiwum