kpb

Future Shorts ONE_luty 2011

W lutym po raz kolejny świat połączy się we wspólnym doświadczeniu Future Shorts ONE. W międzynarodowy eter trafi całkiem nowy program złożony z najciekawszych filmów krótkometrażowych z całego świata. Prowokowana przez Future Shorts globalna dyskusja jak co miesiąc zawita również do Kina Pod Baranami.

Future Shorts regularnie dowodzi, że krótka forma filmowa to niezwykle bogate i kolorowe zjawisko, które obejmuje najrozmaitsze przejawy twórczości audiowizualnej. Program lutowy skutecznie podtrzyma tę tradycję. Czego tu nie ma! Dokumenty? THE MYSTERY OF THE FLYING KICKS (Reż. Matthew Baite) rozwiąże zagadkę tenisówek zwisających z linii telefonicznych. Animacje? GOODBYE MR CHU (reż. Stephanie Lansaque, Francois Leroy) przybliży wietnamską tradycję żegnania zmarłych. Teledyski? Flying Lotus w KILL YOUR WORKERS zaprosi na brutalną paradę robotów, a Klaxons wezmą udział w psychodelicznej orgii w TWIN FLAMES. Fabuły? MARY LAST SEEN (reż. Sean Durkin) zabierze na przejażdżkę z chłopakiem, który nie jest tym, kim się wydaje, a LARS AND PETER (reż. Daniel Borgman) pokaże świat dysfunkcyjnej rodziny oczami 9-letniego chłopca. Eksperyment? Kolażowe THE DRIFT (reż. Kelly Sears) udowodni, że klęska wyprawy w kosmos w latach 60. przyczyniła się do wybuchu kontrkulturowej rewolucji.

Doświadcz bogactwa Future Shorts w lutym!

UWAGA!
Dla pierwszych 10 osób, które zakupią bilet na seans mamy zestawy DVD z krótkimi filmami laureatów Krakowskiego Festiwalu Filmowego.
Wśród widzów seansu Future Shorts rozlosujemy pierwsze z serii wydawnictwo DVD - kolekcję filmów „Adventures in short film. Volume 1”.


czwartek, 24 lutego 2011, godz. 19.15

BILETY TYLKO:
12 zł
(normalny)
10 zł (ulgowy)
Program:

Łączny czas projekcji: 73’

1) LARS AND PETER
reż. Daniel Borgman, Dania 2009 2010, 15’

2) THE MYSTERY OF THE FLYING KICKS
reż. Matthew Bate, Australia 2009, 14’

3) MARY LAST SEEN
reż. Sean Durkin, USA 2010, 15’

4) KLAXONS - TWIN FLAMES
reż. Saam Farahmand, Wielka Brytanie 2010, 3’20”

5) FLYING LOTUS - KILL YOUR WORKERS
reż. Beeple, USA 2010, 3’

6) GOODBYE MR CHU
reż. Stephanie Lansaque, Francois Leroy, Francja 2005, 15’

7) THE DRIFT
reż. Kelly Sears, USA 2007, 8’

Szczegółowy program pokazu znajduje się TUTAJ!


Więcej informacji o Future Shorts można znaleźć na stronach:
http://www.futureshorts.com/ 
www.futureshorts.pl
www.myspace.com/futureshorts_poland
en-gb.facebook.com/futureshorts.poland

Oglądaj Future Shorts na:
www.youtube.com/futureshortspoland
www.youtube.com/futureshorts
Bookmark and Share

archiwum