kpb

Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

tytuł oryginalny: De l'autre côté du lit

reżyseria: Pascale Pouzadoux
aktorzy: Sophie Marceau, Dany Boon, Antoine Duléry, Roland Giraud, Anny Duperey

czas trwania: 93 min.
produkcja: Francja 2008
premiera: 2010-07-16

Przebojowa komedia twórców Jeszcze dalej niż północ i Osiem kobiet. Zabawne perypetie małżeństwa, które usiłuje znaleźć porozumienie w trudnej kwestii podziału domowych obowiązków i pogodzenia ich z zawodowymi. To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones - gdyby Bridget wyszła za mąż...

Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myślą Ariane (Sophie Marceau) i Hugo (Dany Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu „lepiej”, postanawiają zamienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami… Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą budowlaną, odnajdzie się jako obnośny sprzedawca biżuterii? Czy Ariane, która do tej pory była „seksowną żonką szefa”, zdobędzie posłuch wśród męskiej załogi? I kto tak naprawdę jest z Marsa, a kto z Wenus?

W filmie występują: Sophie Marceau (Świat to za mało, Braveheart. Waleczne serce, Belfegor - upiór Luwru), Dany Boon (Jeszcze dalej niż północ, Czyja to kochanka, Mój najlepszy przyjaciel, Człowiek z kulą w głowie).


ZWIASTUN:

Bookmark and Share