kpb

#tuiteraz

tytuł oryginalny: #jesuislà

reżyseria: Eric Lartigau
aktorzy: Alain Chabat, Doona Bae

czas trwania: 100 min.
produkcja: Francja 2019
premiera: 2020-07-10
język: francuski
napisy: polskie
in French with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie


Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie.


Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.


Na lotnisku spotyka go niemiła niespodzianka. Soo, pomimo obietnicy, nie pojawia się w umówionym miejscu. Przez kilka dni koczuje na najnowocześniejszym i największym lotnisku świata z nadzieją że Soo się jednak zjawi. Poznaje pracowników lotniska, zaprzyjaźnia się z koszykarzami francuskiej reprezentacji, gotuje z tamtejszym kucharzem. Jego niewiarygodna historia trafia do internetu, hasztag „iamhere” błyskawiczne zyskuje popularność, a Stéphane zostaje okrzyknięty „francuskim kochankiem”. Czy Stéphane'owi uda się odnaleźć Soo?


| Stéphane lives a quiet life as an eminent French Chef but when he decides to visit Soo, a mysterious Korean lady he fell in love with on Instagram, he'll embark on an adventurous journey full of discoveries.

 

 

Wcześniej w ramach Pokazu przedpremierowego, Pokazu przedpremierowego oraz przedpremierowo w ramach Dojrzałego Kina oraz Letnie Tanie Kinobranie 2021 - Tydzień 1: Kino i miłość.

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share