kpb

Baranki w pieluchach - Nad jeziorem Tahoe

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

9 lipca zapraszamy na pokaz filmu NAD JEZIOREM TAHOE, rewelacji latynoskiego kina niezależnego.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 9 lipca, godz. 11.00


NAD JEZIOREM TAHOE | LAKE TAHOE
reż. Fernando Eimbcke, Meksyk 2008, 85'

Meksykańska Akademia Filmowa 2009 - nagrody Ariel: najlepszy film, najlepsza reżyseria i aktor drugoplanowy
Nagrody Goya 2009 - nominacja w kategorii: najlepszy hiszpańskojęzyczny film zagraniczny
MFF w Cannes 2008 - Tydzień Krytyki
MFF w Berlinie 2008 - nagroda FIPRESCI oraz Nagroda Specjalna im. Alfreda Bauera


Minimalistyczne kino drogi. Wielokrotnie nagradzany obraz Fernando Eimbcke, uznanego za nadzieję latynoskiego kina.

Szesnastoletni Juan próbuje uciec. Już na przedmieściach sennego meksykańskiego miasteczka rozbija samochód. Na opustoszałej z pozoru i zalanej słońcem prowincji chłopak zaczyna szukać mechanika. Rozpoczyna się dzień pełen zaskakujących zdarzeń. Na drodze Juana pojawiają się dziwni, a jednocześnie zwyczajni ludzie. Podejrzliwy staruszek Don Heber i jego pies Sica. Lucia, zagubiona młoda matka, która marzy o wypadzie na rockowy koncert i David, mający bzika na punkcie Bruce'a Lee. Przypadkowe relacje okażą się jednymi z najważniejszych. Juan zaczyna doceniać codzienność. Dopiero w tym banalnym świecie zacznie rozumieć tak oczywiste i jednocześnie niewytłumaczalne zjawiska, jak śmierć...

Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   
Bookmark and Share

archiwum