kpb

Baranki w pieluchach - Z miłości do gwiazd

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

21 maja pokażemy Z MIŁOŚCI DO GWIAZD, prawdziwie gwiazdorską francuską komedię!

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 21 maja, godz. 11.00


Z MIŁOŚCI DO GWIAZD | MES STARS ET MOI
reż. Laetitia Colombani, Francja 2008, 88'

Z miłości do gwiazd to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada (Jeszcze dalej niż północ), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie 8 Kobiet po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie.

Z miłości do gwiazd to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane aktorki spotykają się na planie wspólnego filmu postawiają zjednoczyć się i wyrównać rachunki. Rewelacyjna i zwariowana komedia o celebrities przeniesie nas w świat, o którym wszyscy marzymy - pieniędzy, sławy i sukcesu. Najzabawniejsza od czasu Plotki komedia francuska, na ekranach polskich kin już od 15 maja.

Film jest drugim obrazem Laetitii Colombani. Pierwszym była komedia Kocha... Nie kocha! (2002) z Audrey Tautou, Samuelem Le Bihanem i Isabelle Carré.


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny 
Bookmark and Share

archiwum