kpb

Z miłości do gwiazd przedpremierowo!

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz francuskiej komedii Z MIŁOŚCI DO GWIAZD z udziałem Kada Merada, Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart!

Premiera filmu odbędzie się 15 maja! 


sobota, 9 maja, godz. 21.00

Z MIŁOŚCI DO GWIAZD | MES STARS ET MOI
reż. Laetitia Colombani, Francja 2008, 88'

Z miłości do gwiazd to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada (Jeszcze dalej niż północ), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie 8 Kobiet po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie.

Z miłości do gwiazd to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane aktorki spotykają się na planie wspólnego filmu postawiają zjednoczyć się i wyrównać rachunki. Rewelacyjna i zwariowana komedia o celebrities przeniesie nas w świat, o którym wszyscy marzymy - pieniędzy, sławy i sukcesu. Najzabawniejsza od czasu Plotki komedia francuska, na ekranach polskich kin już od 15 maja.

Film jest drugim obrazem Laetitii Colombani. Pierwszym była komedia Kocha... Nie kocha! (2002) z Audrey Tautou, Samuelem Le Bihanem i Isabelle Carré.


ZWIASTUN (oryginalny):

Bookmark and Share

archiwum