kpb

Baranki w Pieluchach: Do usług szanownej pani

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

DO USŁUG SZANOWNEJ PANI (reż. Gilles Legardinier)
czwartek, 13 czerwca 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14427_0.jpg

Adaptacja bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera z Johnem Malkovichem w roli dojrzałego biznesmena, który zatrudnia się jako służący w posiadłości na francuskiej prowincji. Do usług szanownej pani to kolejny film prezentowany w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Pokaz w czwartek, 13 czerwca, o godzinie 11.00.

Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 24 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów to jeden bilet gratis na dowolny seans z cyklu Baranki w Pieluchach w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:
DO USŁUG SZANOWNEJ PANI | COMPLÈTEMENT CRAMÉ
(Gilles Legardinier) LX/FR 2023, 110’Adaptacja bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera, która ukazała się w aż 22 krajach. W roli głównej wystąpił John Malkovich.

Andrew Blake (Malkovich) pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Podczas pracy w eleganckim dworku musi poradzić sobie z ekscentrycznym zachowaniem właścicielki (Fanny Ardant) oraz innymi członkami jej personelu, którzy zaskakują osobliwymi zwyczajami i wybuchowymi charakterami.

ZWIASTUN: 
 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum