kpb

Baranki Dzieciom: Dzień Dziecka z Kicią Kocią

BARANKI DZIECIOM:
Dzień Dziecka z Kicią Kocią

niedziela, 2 czerwca 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14392_0.jpg

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zapraszamy najmłodszych widzów na specjalną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W niedzielę, 2 czerwca, maluchy obejrzą najnowszą część filmowych przygód rezolutnej Kici Koci - bohaterki książek Anity Głowińskiej - Kicia Kocia w przedszkolu. Każdy mały widz uczestniczący w pokazie otrzyma dyplom Przyjaciela Kici Koci oraz mały upominek.

Kicia Kocia w przedszkolu to zestaw siedmiu odcinków animowanych przygód tytułowej bohaterki, dobrze znanej z książek Anity Głowińskiej. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Przedstawiają również rozmaite wyzwania, z którymi mierzą się dzieci w wieku przedszkolnym.

W zestawie odcinki: Kicia Kocia na placu zabaw, Kicia Kocia mówi: nie, Kicia Kocia i straszna burza, Kicia Kocia majsterkuje, Kicia Kocia na rowerze, Kicia Kocia w przedszkolu oraz dodatek interaktywny Kicia Kocia mówi: „Pa, pa!”

Każdy mały widz uczestniczący w pokazie 2 czerwca otrzyma dyplom Przyjaciela Kici Koci oraz mały upominek.

Wydarzenie dla dzieci od 3. roku życia!

BILETY: 25 zł

Na każdego malucha, rozpoczynającego swoją przygodę z kinem, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
 
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest również Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.


O FILMIE:
KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU | KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU
(Marta Stróżycka) PL 2023, 42’Kicia Kocia powraca! Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Tym razem spędzimy z nimi dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!


ZWIASTUN:PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum