kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Dziwne ścieżki życia

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY #318
DZIWNE ŚCIEŻKI ŻYCIA + Q&A: Almodóvar
(reż. Pedro Almodóvar)

pokaz z dyskusją
czwartek, 23 listopada 2023, godz. 22.45
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13917_0.jpg


23 listopada zapraszamy na Nocnik z filmem Dziwne ścieżki życia - drugim anglojęzycznym krótkometrażowym projektem Pedro Almodóvara . Do filmu dołączony jest ekskluzywny wywiad z reżyserem. Film poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja. Bilety dla studentów: 16 zł.


Studencki Nocny Klub Filmowy to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru, prowokujące do nocnej dyskusji w studenckim gronie.

Dziwne ścieżki życia to drugi anglojęzyczny, krótkometrażowy projekt Pedro Almodóvara po Ludzkim głosie (2020) z udziałem Tildy Swinton. Tym razem w rolach głównych wystąpili: Pedro Pascal i Ethan Hawke.

Do filmu dołączony jest ekskluzwyny wywiad z reżyserem, który przeprowadziła Anna Bogutskaya (Shooting People). Czas trwania: 30'.

Gospodarzem spotkania będzie Kuba Penar, który studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim.


BILETY dla studentów: 16 zł


O FILMIE:
DZIWNE ŚCIEŻKI ŻYCIA | EXTRAÑA FORMA DE VIDA
(Pedro Almodóvar) ES/FR 2023, 61’Dziwne ścieżki życia to drugi anglojęzyczny krótkometrażowy projekt Almodóvara po Ludzkim głosie z 2020 roku. Do filmu dołączony jest ekskluzywny wywiad z reżyserem, prowadzony przez Annę Bogutskayą.

Silva (Pedro Pascal) wyrusza konno przez pustynię w odwiedziny do znajomego szeryfa Jake'a (Ethan Hawke). Dwadzieścia pięć lat wcześniej zarówno szeryf, jak i Silva pracowali razem jako najemnicy. Silva odwiedza go, aby powspominać stare dzieje i tego wieczoru świętują swoje spotkanie. Po wspólnie spędzonej nocy Jake zdaje sobie sprawę, że powodem odwiedzin Silvy nie są wspomnienia ich starej znajomości.ZWIASTUN:


PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


        

   
Bookmark and Share

archiwum