kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Czas krwawego księżyca

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY #315
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA (reż. Martin Scorsese)
pokaz z dyskusją
czwartek, 26 października 2023, godz. 22.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13866_0.jpg

26 października zapraszamy na Studencki Nocny Klub Filmowy z najnowszym filmem Martina Scorsese - Czas krwawego księżyca, który oparty jest na głośnym reportażu autorstwa Davida Granna. Film poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja. Bilety dla studentów: 16 zł.

Czas krwawego księżyca to najnowszy film jednego z najważniejszych współczesnych reżyserów, Martina Scorsese (Wilk z Wall Street).

W filmie występują między innymi: dwukrotny laureat Oscara® Robert De Niro (Taksówkarz, Irlandczyk), laureat Oscara® Leonardo DiCaprio (Wilk z Wall Street, Zjawa) oraz laureat Oscara® Brendan Fraser (Wieloryb).

Studencki Nocny Klub Filmowy to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru, prowokujące do nocnej dyskusji w studenckim gronie.

Gospodarzem spotkania będzie Adam Piotrowicz, który studiuje filmoznawstwo i wiedzę o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi też Dyskusyjny Klub Filmoznawców UJ.

BILETY dla studentów: 16 zł

O FILMIE:
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA | KILLERS OF THE FLOWER MOON
(Martin Scorsese) US 2023, 206'Film opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover.


ZWIASTUN:


PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


        

   


Bookmark and Share

archiwum