kpb

Baranki w pieluchach: Moje wielkie greckie wesele 3

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 3
(reż. Nia Vardalos)

czwartek, 5 października 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13802_0.jpg

Zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie dalsze losy rodziny Portokalosów i Millerów w filmie Moje wielkie greckie wesele 3 – autorstwa scenarzystki i reżyserki Nii Vardalos. Pokaz w czwartek, 5 października, tradycyjnie o godzinie 11.00.


Światowy fenomen Moje wielkie greckie wesele autorstwa scenarzystki i reżyserki Nii Vardalos, powraca do kin z zupełnie nową przygodą. Rodzina Portokalos udaje się na zjazd rodzinny w Grecji, aby odbyć serdeczną i przezabawną podróż pełną miłości i zwrotów akcji. Opa!

Gdy Vardalos zaczęła tworzyć nową historię dla rodziny Portokalos, po raz kolejny czerpała z własnych doświadczeń. Wkrótce po nakręceniu drugiej części, zaczęłam pisać scenariusz do trzeciego filmu - mówi. Chciałam zgłębić temat imigracji i jak zawsze, dynamiki rodziny. Geneza tej historii jest taka, że mój tata zawsze chciał, abyśmy pojechali do jego rodzinnej wioski położonej wysoko w górach na kontynencie greckim - wspomina.


Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 3 | MY BIG FAT GREEK WEDDING 3
(Nia Vardalos) US 2023, 91’Ponad sześć lat po tym, jak rodzina Portokalos po raz ostatni gościła na kinowych ekranach w Moim wielkim greckim weselu 2, klan na ostatnią prośbę zmarłego Gusa Portokalosa udaje się na zjazd rodzinny do Grecji, aby odbyć serdeczną i przezabawną podróż pełną miłości i zwrotów akcji. Na ekranie zobaczymy: Nię Vardalos, Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę  Martin, a także Eliasa Kacavasa.

Film jest zadedykowany pamięci Michaela Constantine'a - aktora, który w poprzednich częściach grał upartego ojca głównej bohaterki.


ZWIASTUN:
 

  

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum