kpb

Teściowie 2 - pokazy przedpremierowe

TEŚCIOWIE 2 (reż. Kalina Alabrudzińska)
pokazy przedpremierowe
sobota-niedziela, 9-10 września 2023, godz. 18.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13742_0.jpg

Kontynuacja świetnie przyjętego komediowego hitu. Pełny słońca i śmiechu polski film Teściowie 2 przedpremierowo w naszym Kinie w sobotę i niedzielę, 9 i 10 września. W rolach głównych: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz i Eryk Kulm jr.

Teściowie 2 to komiczno-ironiczna opowieść o związkach, relacjach międzypokoleniowych oraz poszukiwaniu szczęścia i spełnienia. Realizacji drugiej części komediowego przeboju podjęła się Kalina Alabrudzińska - twórczyni głośnego serialu Sexify i nagrodzonej na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych produkcji Nic nie ginie.

W obsadzie komedii Teściowie 2 znaleźli się: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Eryk Kulm jr oraz Andrzej Zieliński.

Polecam Teściów 2 wszystkim, którzy oczekują od kina rozrywki na wysokim poziomie. Tym, którzy nie szukają w opowieści gagów, starych dowcipów i politycznych aluzji. Tym, którzy cenią sobie historie o ludziach takich jak my, trochę zagubionych, trochę śmiesznych, trochę słabych, po prostu prawdziwych – mówi wcielająca się w postać filmowej Wandy Izabela Kuna.

Film prezentowany z angielskimi napisami.


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)

O FILMIE:
TEŚCIOWIE 2 | TEŚCIOWIE 2
(Kalina Alabrudzińska) PL 2023, 95’Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata  w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

ZWIASTUN:

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum