kpb

Baranki w pieluchach - Księżna

Zapraszamy na pokaz z cyklu: Baranki w pieluchach, dla mamy i malucha!

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

15 stycznia
zapraszamy na dramat kostiumowy KSIĘŻNA z udziałem Keiry Knightley i Ralpha Fiennesa!

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 15 stycznia, godz. 11.00

KSIĘŻNA | THE DUCHESS
reż. Saul Dibb, Wlk. Brytania/Włochy/Francja 2008, 110’

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, ukazuje historię Georgiany Spencer, przodkini księżnej Diany.

Księżna Georgiana Cavendish (Keira Knightley) wiodła ekstrawaganckie życie, pełne politycznych i miłosnych intryg. Już jako 16-latka wyróżniała się wśród innych arystokratek urodą i wdziękiem. Udało się jej zwrócić uwagę samego księcia Devonshire (Ralph Fiennes). Perspektywa małżeństwa z tak wysoko postawionym człowiekiem i możliwość awansu społecznego sprawiły, że Georgiana odrzuciła zakochanego w niej Charlesa Greya. Jednak wbrew jej wyobrażeniu życie u boku Księcia nie przypominało bajki, a młoda Księżna szybko poznała gorzki smak życia na dworze.

To historia niezwykłej kobiety, która była uwielbiana i znana z tego, że chciała być wierna swojej namiętności, historia kobiety, która musiała zapłacić za to wysoką cenę.

Księżna to produkcja przygotowana z wielkim rozmachem. Przepiękne pejzaże, wysmakowana scenografia oraz zachwycające stroje pochodzące z XVIII wieku. Film jest adaptacją bestselleru Amandy Foreman zatytułowanego Georgiana, Duchess of Devonshire.

W filmie wystąpili znakomici aktorzy: Keira Knightley (Pokuta, trylogia Piratów z Karaibów, Obłęd), Ralph Fiennes (Czerwony smok, Wierny ogrodnik), Charlotte Rampling (Pod piaskiem, Klucze do domu), Dominic Cooper (Mamma mia!, Z piekła rodem, Śniadanie na Plutonie).


Cykl polecają:

                               

Klub Kangura                Młyn Fitness

Bookmark and Share

archiwum