kpb

Syn - pokaz przedpremierowy (MOS)

SYN (reż. Florian Zeller)
pokaz przedpremierowy

piątek, 10 marca 2023, godz. 20.15
Małopolski Ogród Sztuki
(ul. Rajska 12)https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13292_3.jpg

10 marca zapraszamy do sali kinowej w Małopolskim Ogrodze Sztuki (ul. Rajska 12) na pokaz przedpremierowy filmu Syn - kolejnej adaptacji sztuki Floriana Zellera, pisarza, dramatopisarza, scenarzysty i reżysera, laureata licznych nagród, w tym Oscara za Ojca w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany.


Premiera filmu: 17 marca 2023


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
SYN | THE SON
(Florian Zeller) GB/FR 2022, 123'


Złote Globy 2023 - nominacja: Najlepszy aktor w dramacie (Hugh Jackman)
MFF w Wenecji 2022 - nominacja: Złoty Lew - Udział w konkursie głównym (Florian Zeller)Peter (Hugh Jackman) mieszka z nową partnerką, Beth (Vanessa Kirby) i ich małym synkiem. Jego życie jest ustabilizowane i wygodne. Jednak to zmienia się, gdy jego była żona Kate (Laura Dern) pojawia się z pierwszym synem, Nicholasem (McGrath), który jest już nastolatkiem.

Okazuje się, że Nicholas od miesięcy nie pojawia się w szkole, jest niespokojny, zdystansowany i zły. Peter stara się zadbać o Nicholasa tak, jak chciałby, aby jego własny ojciec (Anthony Hopkins) dbał o niego. Jednocześnie musi lawirować w pracy, gdzie pojawia się oferta wymarzonego stanowiska w Waszyngtonie. Peter sięgając do przeszłości, aby naprawić swoje błędy, traci z oczu to co najważniejsze.


ZWIASTUN:
WCZEŚNIEJSZE POKAZY:

czwartek, 23 lutego 2023, godz. 18.00
Małopolski Ogród Sztuki
(ul. Rajska 12)PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum