kpb

Babilon pod Baranami - pokaz filmu & Old Hollywood Party

BABILON POD BARANAMI
pokaz filmu & Old Hollywood Party
sobota, 21 stycznia 2023, godz. 20.15
Kino Pod Baranamihttps://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13239_0.jpg

Odurzający wystawnością i rozmachem Babilon - najnowszy film Damiena Chazelle’a - od 20 stycznia będzie można oglądać w naszym Kinie (bilety już w sprzedaży!). Zainspirowani wspaniałymi przyjęciami przedstawionymi w filmie, zapraszamy na specjalny pokaz filmu w sobotę, 21 stycznia, a po seansie na Old Hollywood Party - imprezę w stylu lat 20. w barze Aries w Pałacu pod Baranami. Stroje z epoki mile widziane! 

Babilon to ekstrawagancki i dekadencki list miłosny do wczesnego Hollywood autorstwa Damiena Chazelle’a - twórcy takich filmów jak Whiplash, Pierwszy człowiek czy La La Land. Akcja tej monumentalnej produkcji rozpoczyna się w Los Angeles lat 20. XX wieku - szczególnym czasie, gdy w kinie pojawił się dźwięk, który stopniowo wypierał filmy nieme.

W centrum tego pełnego energii, rozbuchanego formalnie filmu znajduje się Margot Robbie, która wciela się w postać aspirującej aktorki marzącej o występach na dużym ekranie. W osiągnięciu celu ma jej pomóc znajomość z gwiazdą kina, Jackiem Conradem (w tej roli Brad Pitt).

Widzowie sobotniego pokazu filmu Babilon (21 stycznia, o godz. 20.15) będą mogli po seansie wziąć udział w cocktail party w stylu Hollywood lat 20. w barze Aries, który mieści się w Pałacu pod Baranami.


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


Każdy, kto kupi bilet na sobotni pokaz filmu Babilon (21 stycznia, godz. 20.15), otrzyma voucher na darmowy welcome drink w barze Aries. Bilet będzie stanowił również podstawę do otrzymania dodatkowych zniżek podczas cocktail party tego wieczoru.


O FILMIE:

BABILON | BABYLON
(Damien Chazelle) US 2022, 188'Złote Globy 2023: najlepsza muzyka (Justin Hurwitz)
Złote Globy 2023 - nominacje: Najlepsza komedia lub musical, Najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Diego Calva), Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Margot Robbie), Najlepszy aktor drugoplanowy (Brad Pitt)
BAFTA 2023 - nominacje: Najlepsza scenografia (Anthony Carlino, Florencia Martin), Najlepsze kostiumy (Mary Zophres)Babilon przenosi widzów do lat 20. ubiegłego wieku, kiedy w branży filmowej doszło do „pomieszania języków”. Gdy kino nieme zaczęło odchodzić do lamusa, bez skrupułów wyparte przez filmy dźwiękowe. W filmie Damiena Chazelle’a Brad Pitt i Margot Robbie wcielają się w gwiazdy kina niemego, ikony swoich czasów. Gdy rzeczywistość wokół nich ulega gwałtownym zmianom, muszą dokonać wyboru: odrzucić technologiczną rewolucję albo zaakceptować nowy świat.


ZWIASTUN:PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum