kpb

Johnny - pokazy przedpremierowe

JOHNNY (reż. Daniel Jaroszek)
pokazy przedpremierowe
sobota-niedziela, 17-18 września 2022, godz. 16.00
czwartek, 22 września 2022, godz. 18.15
Kino Pod Baranami

 

 

17,18 oraz 22 września zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu Johnny - opartej na historii Jana Kaczkowskiego opowieść o relacjach i walce o swoje przekonania, z Dawidem Ogrodnikiem w roli głównej.


Johnny to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu.

 


Premiera filmu: 23 września 2022.


BILETY:
25 zł
(normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

JOHNNY | JOHNNY
(Daniel Jaroszek) PL 2022, 119’

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - nominacja: Udział w konkursie głównym (Daniel Jaroszek)
47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - wygrana: Nagroda Publiczności - Zdobywca (Daniel Jaroszek), Złoty Kangur - nagroda australijskich dystrybutorów filmowych (Dawid Ogrodnik), Najlepsza pierwszoplanowa rola męska (Piotr Trojan), Najlepszy debiut aktorski (Marta Stalmierska)


Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

 

 

ZWIASTUN:

 

 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum