kpb

Baranki w Pieluchach: Top Gun Maverick

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
TOP GUN MAVERICK (reż. Joseph Kosinski)
czwartek, 16 czerwca 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 16 czerwca, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W programie najgłośniejszy blockbuster sezonu Top Gun Maverick, w którym Tom Cruise raz jeszcze wciela się w postać niepokornego pilota o trudnym charakterze i wielkim talencie.

 

Po 36 latach na wielki ekran powraca Pete "Maverick" Mitchell - krnąbrny as przestworzy, w którego w 1986 roku w kultowym Top Gun wcielił się Tom Cruise. Film Tony’ego Scott był początkiem wielkiej kariery amerykańskiego aktora, który od tej pory ani na chwilę nie zwolnił tempa i co rusz zadziwia widownię kolejnymi rolami, pełnymi karkołomnych kaskaderskich popisów.


W Top Gun Maverick grany przez Cruise’a bohater otrzymuje od swojego dawnego rywala - admirała Toma „Icemana” Kazansky’ego (Val Kilmer) - specjalną misję. Ma wyszkolić grupę młodych pilotów, w skład której wchodzi porucznik Bradley „Rooster” Bradshaw (Miles Teller) - syn dawnego przyjaciela Mavericka, który zginął tragicznie w wypadku lotniczym.


Top Gun Maverick to niesamowite, immersyjne doświadczenie kinowe. Widowisko “w starym stylu”, w którym ryk odrzutowych silników przeplata się z kipiącą od akcji fabułą. Reżyserii filmu podjął się Joseph Kosinski (Tylko dla odważnych, Niepamięć, Tron: Dziedzictwo), a na ekranie pojawią się także Jennifer Connelly, Jon Hamm, Monica Barbaro i Lewis Pullman.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

O FILMIE:

TOP GUN MAVERICK | TOP GUN MAVERICK
(Joseph Kosinski) US/CN 2022, 131'


Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje również na czele spec-grupy szkolącej się do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. W trakcie nauki, bohater spotyka  porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego zmarłego przyjaciela.

 

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum