kpb

Baranki w pieluchach - Senność

Zapraszamy na pokaz z cyklu: Baranki w pieluchach, dla mamy i malucha!

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

23 października
zapraszamy na SENNOŚĆ, najnowszy film Magdaleny Piekorz nagrodzony na festiwalu w Gdyni!

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 23 października, godz. 11.00

SENNOŚĆ | SENNOŚĆ
reż. Magdalena Piekorz, Polska 2008, 105’

33. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2008
Złoty Klakier - nagroda za najdłużej oklaskiwany film konkursowy


Nowy film Magdaleny Piekorz, zdobywczyni Grand Prix Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za film Pręgi. Senność to również adaptacja powieści Wojciecha Kuczoka pod tym samym tytułem.  

Senność to opowieść o ludziach, którym życie zaczęło przeciekać przez palce, zapadli w rodzaj emocjonalnego letargu. Znakomity młody pisarz dokonał niewłaściwego wyboru życiowej drogi brnąc w uczuciową pułapkę, z której nie umie znaleźć wyjścia. Utalentowana aktorka cierpiąca na narkolepsję zamknięta w swym luksusowym domu podejrzewa męża o zdradę. Wreszcie początkujący lekarz nie potrafi wydobyć się spod opiekuńczych skrzydeł rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Zbieg okoliczności sprawia, że drogi tych wszystkich ludzi przecinają się.

Każdy z bohaterów pod wpływem impulsu budzi się na nowo do życia, podejmując kolejną próbę pójścia własną drogą, na której znów może zdarzyć się miłość, nienawiść, zdrada, śmierć... wszystko.

Oficjalna strona filmu: www.sennosc.vision.pl


Cykl poleca:Klub Kangura

Młyn Fitness
Bookmark and Share

archiwum