kpb

C'mon C'mon - pokaz przedpremierowy

C'MON C'MON (reż. Mike Mills)
pokaz przedpremierowy
niedziela, 2 stycznia 2022, godz 20.15
Kino Pod Baranami

 

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_12394_0.jpg


2 stycznia, w noworoczny weekend, zapraszamy na przedpremierowy pokaz rozczulającego, czarno-białego C'mon C'mon w reżyserii Mike'a Millsa, twórcy niezapomnianych Debiutantów (film dostępny na www.e-kinopodbaranami.pl).


W tej kameralnej i rozczulającej produkcji  Joaquin Phoenix wciela się w postać dziennikarza radiowego, który uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i... przytulać. Za pomocą wspaniałych aktorów i bezpretensjonalnych dialogów oraz dzięki skupieniu się na dźwięku jako jednym z bohaterów filmu, reżyser stworzył uderzający naturalnością i szczerością, wnikliwy portret relacji międzyludzkich.BILETY:

24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)O FILMIE:

C’MON C’MON | C’MON C’MON
(Mike Mills) US 2021, 109’

Film Independent Spirit Awards 2022: (nominacje) najlepszy film, najlepsza reżyseria, najlepszy scenariusz
EnergaCamerimage 2021: Złota Żaba dla Najlepszego Filmu, Nagroda Publiczności

 
Joaquin Phoenix wciela się w C'mon C'mon w nowojorskiego singla, uroczego, ciepłego dziennikarza, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał. Pozwoli mu także zrozumieć, że prawdziwe supermoce to te, którymi władają matki.


ZWIASTUN:

 

 

PATRONAT MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum