kpb

Matrix Zmartwychwstania - premiera minutę po północy!

MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA
(reż. Lana Wachowski)

premierowy pokaz minutę po północy!
środa, 22 grudnia 2021, godz. 00.01
(noc z wtorku na środę)

Kino Pod Baranami


Zapraszamy na premierowy pokaz filmu Matrix Zmartwychwstania Lany Wachowski - nowej odsłony kultowej serii Matrix. Pierwszy pokaz już 22 grudnia o godz. 0.01 (noc z wtorku na środę).


W filmie Matrix Zmartwychwstania powracają dobrze znani bohaterowie: Neo (w tej roli Keanu Reeves) i Trinity (Carrie-Anne Moss), którzy ponownie stawiają czoła doskonałej symulacji naszego świata. 

W obsadzie filmu znaleźli się także Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Christina Ricci i Jada Pinkett Smith.


Matrix Zmartwychwstania od 22 grudnia w repertuarze Kina Pod Baranami!


BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (senior)


O FILMIE:

MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA | THE MATRIX RESURRECTIONS
(Lana Wachowski) US 2021, 148’


Lana Wachowski
, wizjonerka i prekursorska twórczyni, przedstawia Matrix Zmartwychwstania, długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części - Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss - w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.


Lana Wachowski wyreżyserowała film na podstawie scenariusza, który napisała z Davidem Mitchellem i Aleksandrem Hemonem, posiłkując się postaciami stworzonymi przez brand The Wachowskis. Producentami są Grant Hill, James McTeigue i Lana Wachowski. Roli producentów wykonawczych podjęli się Garrett Grant, Terry Needham, Michael Salven, Jesse Ehrman i Bruce Berman.


ZWIASTUN:

PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum