kpb

Baranki w Pieluchach: Dom Gucci

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
DOM GUCCI (reż. Ridley Scott)
czwartek, 2 grudnia 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek 2 grudnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości Dom Gucci - opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. W obsadzie filmu m.in. Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto i Al Pacino.


Dom Gucci to kipiąca od zazdrości i pragnienia zemsty historia słynnego modowego imperium, którym w 1995 roku wstrząsnęło morderstwo.


Film nakręcono na podstawie książki Sary Gay Forden The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed z 2001 roku. Reżyserem tytułu jest Ridley Scott, twórca kultowego Łowcy Androidów oraz filmu Ostatni pojedynek - obecnego aktualnie na ekranach naszego kina.


W rolach głównych w filmie Dom Gucci wystąpili: Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci) oraz Salma Hayek (Pina Auriemma).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:

DOM GUCCI | HOUSE OF GUCCI
(Ridley Scott) US 2021, 157'

Dom Gucci w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. Film inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum