kpb

Antybohater - pokaz filmu dla nauczycieli

ANTYBOHATER (reż. Michał Kawecki)
pokaz filmu dla nauczycieli
wtorek, 14 września 2021, godz. 17.00
Kino Pod Baranami

 

 

14 września, zapraszamy nauczycieli na specjalny pokaz filmu dokumentalnego Antybohater (reż. Michał Kawecki) wyróżnionego w konkursie filmów polskich 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.


Seans poprzedzi prezentacja programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, który w roku szkolnym 2021/2022 będzie realizowany w Kinie Pod Baranami już po raz piętnasty.


Antybohater to poruszający portret młodego sportowca, którego kariera staje pod wielkim znakiem zapytania. Główny bohater - nastoletni Michał - jest wielokrotnym Mistrzem Polski w narciarstwie alpejskim osób niepełnosprawnych. Z powodu kradzieży traci miejsce w Narodowej Kadrze Polski. Czy uda mu się jeszcze wrócić na sportowy szczyt?


Pokazowi filmu Antybohater towarzyszyć będzie prezentacja przedstawiająca program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - ogólnopolską inicjatywę edukacyjną, od lat realizowaną również w Kinie Pod Baranami.


Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekt umożliwiający dzieciom i młodzieży spotkanie z kinem (zarówno klasyką, jak i twórczością współczesną) oraz pogłębienie ich wiedzy na temat sztuki filmowej. Program ten rozwija również wrażliwość młodych widzów, przygotowuje do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą, a także rozbudza zainteresowanie sztuką filmową, uzupełniając i urozmaicając jednocześnie szkolną edukację.


Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się TUTAJ


Pokaz filmu Antybohater przeznaczony jest wyłącznie dla nauczycieli.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przesyłanie indywidualnych zgłoszeń do 13 września za pośrednictwem FORMULARZA.


Każdy uczestnik spotkania otrzyma aktualny katalog programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej oraz indywidualny kod zniżkowy na dowolnie wybrany film z platformy VOD Kina (www.e-kinopodbaranami.pl). Kody zostaną przesłane po seansie, na indywidualne adresy mailowe osób uczestniczących w pokazie.


Ze względu na potrzebę weryfikacji adresów mailowych - w celu wygenerowania kodów zniżkowych do E-Kina - z jednego adresu mailowego może zostać zgłoszona tylko jedna osoba.


Serdecznie zapraszamy!


W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z adresem: kaja@kinopodbaranami.pl

 

Wysyłając e-mail z danymi zgadzają się Państwo na ich przetwarzanie przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO), w celu rejestracji na wydarzenie.

Bookmark and Share

archiwum