kpb

Siedem dni z Anną... w Kinie Pod Baranami

Od piątku, 12 września, zapraszamy do Kina Pod Baranami na dwa premierowe filmy z ANNĄ w tytule:

CZTERY NOCE Z ANNĄ Jerzego Skolimowskiego
i CHAOTYCZNA ANNA Julio Medema

Z tej okazji zapraszamy wszystkie Anny (i nie tylko) do odwiedzenia naszego Kina!

W niedzielę, 14 września, każda Anna, która przyjdzie na wybrany seans któregoś z powyższych filmów - otrzyma prezent ufundowany przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA.

Dodatkowo, wszystkie te Panie, oraz pozostali Widzowie, którzy przyjdą do nas na te filmy między 12 a 18 września - będą mogli wziąć udział w losowaniu dwóch wizyt w luksusowym SPA FARMONA.

(Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy wypełnić kupon konkursowy dołączony do każdego biletu. Nagrodzone osoby powiadomimy mailem po losowaniu, które nastąpi w piątek, 19 września.)


Partnerem promocji jest:

Farmona

Szczegółowa oferta firmy FARMONA na: www.farmona.pl
Informacje o SPA FARMONA na: www.spakrakow.pl


FILMY:

CZTERY NOCE Z ANNĄ | CZTERY NOCE Z ANNĄ
reż. Jerzy Skolimowski, Polska/Francja 2008, 87'

Jedno z największych odkryć tegorocznego festiwalu w Cannes! Jerzy Skolimowski, twórca Rysopisu, Walkoweru czy Fuchy i współautor scenariusza do Noża w wodzie Polańskiego, przerwał trwające szesnaście lat milczenie. Artysta powrócił do kina, by opowiedzieć intymną historię miłosną.

Miłość, o której mówi Skolimowski w swoim najnowszym filmie, jest delikatna, bezwarunkowa i bezinteresowna, a jednocześnie bywa niepokojąco obsesyjna i mroczna. W szpitalu w prowincjonalnym miasteczku pracuje pielęgniarka Anna (Kinga Preis) i zakochany w niej Leon (Artur Steranko). Kobieta nie zauważa introwertycznego adoratora. On tymczasem podejmuje próby zbliżenia się do niej. Odurza Annę środkami nasennymi, a nocami wkrada się do jej domu. Obserwując śpiącą kobietę czerpie radość z jej widoku i bliskości. Każdej kolejnej nocy jest o krok od wyznania jej swojego uczucia...  Jerzy Skolimowski w swoim najnowszym filmie nie boi się stawiać pytań o naturę miłości i o to, gdzie leżą granice "normalnych" uczuć.


CHAOTYCZNA ANNA | CAÓTICA ANA
reż. Julio Medem, Hiszpania 2007, 116'

Najnowszy film jednego z najpopularniejszych współczesnych hiszpańskich reżyserów, Julio Medema, znanego polskim widzom ze znakomitego filmu Kochankowie z kręgu polarnego. Jego kino przełamuje granice między rzeczywistością a fikcją, odwołuje się do psychoanalizy i metafizyky, a samego Medema określa się niekiedy mianem surrealisty.

Chaotyczna Anna jest jego najbardziej osobistym i ambitnym filmem w karierze. Bohaterką filmu jest Anna - piękna, wolna duchem 18-letnia dziewczyna. Jej domem jest jaskinia, jej pasją malarstwo, a jedynym towarzyszem - kochający ojciec, którego Anna nazywa „bestią”. Pewnego dnia mecenas sztuki, Justine, zauważa na targowisku jej pełne życia i radości obrazy. Justine zaprasza dziewczynę do Madrytu. Anna poznaje świat beztroskiej wolności i z radością oddaje się swojej pasji twórczej. Justine widzi jednak, że kolorowe obrazy Anny nie oddają wszystkich barw jej chaotycznej duszy. Dziewczyna coraz częściej zaczyna widzieć przerażające obrazy swej mrocznej podświadomości. Zdaniem Anglo, młodego hipnotyzera, Anna zachowuje wspomnienia, które „nie pochodzą z jej życia”. Dusza młodej dziewczyny kryje w sobie krwawą historię kobiecego świata. Historię, która wreszcie ujrzy światło dzienne...


ZAPRASZAMY!
Bookmark and Share

archiwum