kpb

Sound of Metal - pokazy przedpremierowe

Sound of Metal (reż. Darius Marder)
pokazy przedpremierowe
19-22 lutego 2021
26-27 lutego 2021
Kino Pod Baranami

 

 

W dniach 26-27 lutego zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu Sound of Metal - przejmującego portretu młodego muzyka, który u progu swej kariery traci słuch. W roli głównej nominowany do Złotego Globu Riz Ahmed.

Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed i Olivia Cooke, a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser Blue Valentine.

 

BILETY:
24 zł
(normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

Pokazy odbywają się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk.

 

HARMONOGRAM PROJEKCJI:

piątek, 26 lutego, godz. 20.30
piątek - sobota, 26-27 lutego, godz. 23.00

 

O FILMIE:

SOUND OF METAL | SOUND OF METAL
(Darius Marder) US 2019, 120’

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, legnie w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum