kpb

Czarownica miłości - pokazy specjalne

Czarownica miłości (reż. Anna Biller)
- pokazy specjalne
12-13 lutego 2021, godz. 23.15
19-20 lutego 2021, godz. 23.15
26-27 lutego 2021, godz. 22.45

Kino Pod Baranami

 

W piątek i sobotę, 26 i 27 lutego, późnym wieczorem zapraszamy na przewrotną, pełną kolorów komedię grozy Czarownica miłości, opowiadającą o pewnej młodej wiedźmie, próbującej odnaleźć mężczyznę swoich marzeń.

 

Nagrodzony na festiwalach w Chicago i Dublinie, niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków film Anny Biller to mikstura jedyna w swoim rodzaju – odnoszący się do technikolorowych snów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych komediohorror, który porusza niezwykle współczesne tematy: wojny płci i męskiego strachu przed kobiecą seksualnością.

 

BILETY:
24 zł
(normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

Pokazy odbywają się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk.

 

O FILMIE:

CZAROWNICA MIŁOŚCI | THE LOVE WITCH
(Anna Biller) US 2016, 120’


Elaine (Samantha Robinson) to piękna i młoda wiedźma, która chce odnaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że przygotowywane przez nią zaklęcia i mikstury wywołują efekty nieco odmienne od oczekiwanych – potraktowani nimi kandydaci przypominają raczej nieszczęśliwe ofiary niż wymarzonych kochanków. Gdy więc wreszcie Elaine spotka mężczyznę swoich marzeń, determinacja doprowadzi ją na skraj szaleństwa.

 

ZWIASTUN:


Bookmark and Share

archiwum