kpb

My dwie - pokaz przedpremierowy w E-Kinie Pod Baranami

My dwie (reż. Filippo Meneghetti)
- pokaz przedpremierowy w E-Kinie Pod Baranami

czwartek, 22 października 2020, godz. 20.00
e-kinopodbaranami.pl

 

22 października zapraszamy do naszej wirtualnej sali,
na e-kinopodbaranami.pl, na przedpremierowy pokaz filmu My dwie, ze znakomitymi rolami Barbary Sukowej i Martine Chevallier
.
 

My dwie - pełnometrażowy debiut reżyserski Filippo Meneghettiego, prezentowany na Festiwalu Filmowym w Toronto - to historia pięknej miłości, w której dramatyczne wydarzenia przeplatają się z dobrym humorem. Film Meneghettiego skupia się na relacji dwóch sąsiadek, które przez dekady ukrywały swoją miłość. Ich uczucie, portretowane przez młodego twórcę z wielkim wyczuciem i delikatnością, mimo zmieniających się czasów wciąż napotyka liczne trudności. Podobnie, jak wymarzony przez bohaterki wyjazd do Rzymu, który staje pod ogromnym znakiem zapytania.


W rolach głównych: słynna niemiecka aktorka Barbara Sukowa oraz związana z cenionym teatrem Comédie-Française Martine Chevallier.
 

Film na ekranach Kina Pod Baranami od 23 października!


BILETY: 15 zł
Dostęp do filmu na www.e-kinopodbaranami.pl
- w czwartek, 22 października od g. 20.00 do g. 23.00.


O FILMIE:
MY DWIE | DEUX
(Filippo Meneghetti) FR/LX/BE 2019, 99'

Film prezentowany z angielskimi napisami.

Nina (Barbara Sukowa) i Madeleine (Martine Chevallier) są na emeryturze. Przez ostatnie kilka dekad ukrywały swoją miłość i nawet ich najbliżsi są przekonani, że są dla siebie tylko sąsiadkami. Nina uważa jednak, że w dzisiejszych czasach nikt nie będzie zwracał na nie uwagi. Namawia Madeleine, żeby wyjechały do Rzymu i zamieszkały w końcu razem. Madeleine jest skłonna powiedzieć o ich związku i planach swojej córce (Lea Drucker), jednak wypadki potoczą się w zupełnie nieprzewidziany sposób.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum