kpb

Proxima - pokaz przedpremierowy

Proxima (reż. Alice Winocour)
- pokaz przedpremierowy

środa, 22 stycznia 2019, godz. 19.00
Kino Pod Baranami

 

 

W środę, 22 stycznia zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Proxima w reżyserii Alice Wincour. W rolę główną - astronautki będącej rozdartą między rolą matki a członka misji kosmicznej - wcieliła się Eva Green.

 

Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji „Proxima", jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

 

BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy/senior)
16 zł (klubowy)

 

O FILMIE:

PROXIMA | PROXIMA
(Alice Winocour) FR/DE 2019, 107'

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom, jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum