kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Lighthouse

czwartek, 12 grudnia 2019, godz. 22.45

 

 

W czwartek, 12 grudnia, zapraszamy na kolejne spotkanie studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie najnowszy film wizjonerskiego reżysera, Roberta Eggersa, twórcy The Witch - Lighthouse z charyzmatycznymi Willemem Defoe i Robertem Pattisonem w rolach głównych.

 

Lighthouse to halucynująca opowieść o dwóch latarnikach, pracujących na tajemniczej, odległej wyspie w Nowej Anglii, w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku.

 

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

LIGHTHOUSE | THE LIGHTHOUSE
(Robert Eggers) CA/US 2019, 109'


Obaj latarnicy (Willem Dafoe i Robert Pattinson) mierzą się z samotnością i odosobnieniem podczas wielkiego sztormu, który wydaje się nie mieć końca. Są skazani na walkę z własną silną wolą, potrzebami oraz – przede wszystkim – z tajemniczą siłą, która nad nimi krąży, ale której istnienie może im się tylko wydawać…
Film jest przerażającą, pełną tajemnic podróżą w nieznane.

 

ZWIASTUN:

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


          

Bookmark and Share

archiwum