kpb

SMAK, czyli Spotkania Młodych Amatorów Kina: Rocketman

SMAK, czyli Spotkania Młodych Amatorów Kina:
ROCKETMAN (reż. Dexter Fletcher)

sobota, 15 czerwca 2019, godz. 10.00
Kino Pod Baranami


W sobotę, 15 czerwca zapraszamy na kolejne Spotkanie Młodych Amatorów Kina - dyskusyjnego klubu filmowego dla licealistów. Tym razem obejrzymy film Rocketman, nieprawdopodobną historię jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka - Eltona Johna. Bilety dla uczniów w cenie 10 zł.


Spotkania Młodych Amatorów Kina to inicjatywa uczniów krakowskich liceów, którzy kochają kino, chcą wspólnie oglądać premierowe filmy, a po seansie - w luźnej atmosferze - intensywnie dyskutować o tym, co zobaczyli.
 
Pokazy filmowe dla młodzieży odbywają się raz w miesiącu, w sobotnie przedpołudnia. Każdą projekcję poprzedza wprowadzenie przygotowane przez jednego z licealistów, a wieńczy intensywna wymiana zdań na temat obejrzanego filmu. Program spotkań oraz ich przebieg koordynują ich uczestnicy.

 

Rocketman to inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

 

BILETY dla uczniów: 10 zł


Przypominamy o specjalnej ofercie promocyjnej dla uczniów krakowskich szkół - Zielonej Karcie Ucznia. Za każdy zakupiony bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami przysługuje 1 stempel. Pięć stempli to jeden darmowy bilet do Kina. Karta jest ważna razem z aktualną legitymacją szkolną.

 

 
O FILMIE:

ROCKETMAN | ROCKETMAN
(Dexter Fletcher) GB 2019, 125'

Znalezione obrazy dla zapytania rocketman

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. Rocketman to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

 

ZWIASTUN:

 

PATRON MEDIALNY:  

Bookmark and Share

archiwum