kpb

Klub Wysokich Obcasów: Królowa kier (przedpremierowo!)

Klub Wysokich Obcasów:
Królowa kier (reż. May el-Toukhy)

- pokaz przedpremierowy
worek, 4 czerwca 2019, godz. 21.15
Kino Pod Baranami
 

 

 

 

We wtorek, 4 czerwca, wspólnie z „Wysokimi Obcasami” - magazynem Gazety Wyborczej - zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Królowa kier duńskiej reżyserki May el-Toukhy, który zdobył nagrodę publiczności na festiwalu Sundance.

Z numerem „Wysokich Obcasów” wydanym 1 czerwca 2019 roku - zniżka na bilet.

 

Królowa kier to doskonałe połączenie kina psychologicznego z erotycznym dramatem, stworzone przez niezwykle utalentowane kobiece trio: reżyserkę May el-Toukhy, scenarzystkę Maren Louise Käehne i wybitną duńską aktorkę Trine Dyrholm (Komuna, Wesele w Sorrento). Film pozwala spojrzeć na pożądanie z kobiecego punktu widzenia, a dzięki fenomenalnej, odważnej roli Dyrholm – doświadczyć jego intensywności.

 

Polska premiera filmu: 7 czerwca 2019

 

ZNIŻKA:

Z numerem „Wysokich Obcasów” wydanym 2 czerwca 2019
- bilet w cenie 13 zł
.

 

BILETY:

23 zł (normalny) | 16 zł (ulgowy)

13 zł - za okazaniem numeru „Wysokich Obcasów” z 2 czerwca 2019

 

O FILMIE:

KRÓLOWA KIER | DRONNINGEN
(May el-Toukhy) DK/SE 2019, 127'

 Znalezione obrazy dla zapytania KRÓLOWA KIER FILM

Sundance Film Festival – Nagroda publiczności
FF w Göteborgu – Nagroda publiczności, Nagroda Dragon

Anne (Trine Dyrholm) jest szanowaną prawniczką, która pomaga nieletnim ofiarom molestowania seksualnego. Jej mąż, Peter (Magnus Krepper) to ceniony lekarz. Wysoki ekonomiczny, zawodowy i towarzyski status pozwala im wieść komfortowe życie w eleganckiej posiadłości, w której wychowują córki bliźniaczki. Pewnego dnia w ich domu zjawia się Gustav (Gustav Lindh) – zbuntowany nastoletni syn Petera z pierwszego małżeństwa. Jego obecność obudzi w Anne uśpione pragnienia, podsycane przez spojrzenia, gesty, przypadkowy dotyk. Czy zakazana relacja, w której do zyskania jest chwila erotycznego spełnienia, a do stracenia – wszystko, jest warta ryzyka?

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum