kpb

Basia 3 - pokazy w Kinie Pod Baranami

Basia 3 (reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski) 
- pokazy w Kinie Pod Baranami
9-11 listopada 2019, godz. 11.15
16-17 i 21 listopada 2019, godz. 13.30

Kino Pod Baranami

 

 

 

16, 17 oraz 21 listopada zapraszamy najmłodszych widzów na spotkanie z trzecią odsłoną przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje.

 

W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

 

W zestawie znalazły się cztery odcinki:

Basia i bałagan
Basia i Mama w pracy
Basia i Titi
Basia i Boże Narodzenie

 

BILETY: wg cennika

 

O FILMIE:

BASIA 3 | BASIA 3
(Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski) PL 2019, 45’

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Basia 3 to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyser serialu Marcin Wasilewski zachował styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Partnerem filmu jest wydawnictwo Egmont Polska, które już od 10 lat wydaje serię o przygodach rezolutnej Basi, która jest pierwszą na polskim rynku próbą wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

Repertuar:

Sobota 16 listopada // Saturday, November 16

Niedziela 17 listopada // Sunday, November 17

Czwartek 21 listopada // Thursday, November 21

Bookmark and Share

archiwum