kpb

studencki Nocny Klub Filmowy - Supernova (przedpremierowo!)

czwartek, 21 listopada 2019, godz. 23.15


fot. Celestyna Krol, Studio Munka-SFP

 

W czwartek, 21 listopada, zapraszamy na spotkanie studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie przedpremierowo nagrodzony na festiwalu w Gdyni pełnometrażowy debiut fabularny Bartosza Kruhlika Supernova.

Utrzymana w realistycznym stylu, krwista obyczajowa opowieść, oscylująca na granicy dramatu, thrillera i kina katastroficznego.

 

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

SUPERNOVA | SUPERNOVA
(Bartosz Kruhlik) PL 2109, 78’


FFF Gdynia 2019: Najlepszy debiut reżyserski (Bartosz Kruhlik)

Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


          

 
Bookmark and Share

archiwum