kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Przedszkolanka

czwartek, 4 kwietnia 2019, godz. 23.00

 

 Znalezione obrazy dla zapytania przedszkolanka film

 

w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 23.00, Kino Pod Baranami zaprasza na kolejny pokaz w ramach studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie nagrodzona na Festiwalu Sundance Przedszkolanka z fenomenalną Maggie Gyllenhaal w roli głównej. Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Przedszkolanka to –  według krytyków – najlepsza rola w karierze nominowanej do Oscara Maggie Gyllenhaal, która po wspaniałych kreacjach w serialach Uczciwa kobieta i Kroniki Times Square zabiera nas w fascynującą podróż po meandrach kobiecego umysłu.

 

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

PRZEDSZKOLANKA | THE KINDERGARTEN TEACHER
reż. Sara Colangelo, USA 2018, 96’

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkolanka film

 

Sundance: Najlepszy reżyser dramatu - Sara Colangelo, Główna Nagroda jury - nominacja

 

Przedszkolanka to opowieść o kobiecie, która pomimo życiowej stabilizacji i rodzinnej rutyny jest wciąż pełna pasji, spragniona wrażeń i intelektualnych bodźców. To także poruszająca i wspaniale opowiedziana historia o czułości, marzeniach i poszukiwaniu piękna w codzienności, przywołująca na myśl Patersona Jima Jarmuscha.

 

Lisa ma szczęśliwą rodzinę, pracę, którą lubi i ładny dom na przedmieściach Nowego Jorku, ale tak naprawdę od zawsze chciała być artystką. Kiedy przypadkiem odkrywa geniusz poetycki swojego pięcioletniego ucznia, postanawia zrobić wszystko, aby nie został zmarnowany. Wiara, że chłopiec, w przeciwieństwie do niej, ma szansę zostać wybitnym twórcą, zamienia się w niebezpieczną obsesję.


 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

Bookmark and Share

archiwum